site filme online

1. Thema o cunosc si e una simpla. Este buna pentru un site de filme.
2. Homeage lasa fara imagini, doar lista de filme cu titlul, pentru ca se incarca mai repede. Recomand sa citesti aici: http://www.roforum.net/threads/metoda-simpla-prin-poti-ranka-in-google-si-reduce-load-la-site.2261/
3. Pe articol/film ai ceva lag la incarcarea paginii 100%. Prespun ca ai ceva in sursa care are lag sau sursele la flme. Plus la unele dupa ce dai click pe link are un delay de 2-4 secunde pana incepe sa se incarce.
4. Recomand sa vezi tema de mai jos
http://www.roforum.net/threads/video-wordpress-theme-cu-ctr-mare.2266/
5. Am explicat de multe ori ca nu este bine sa pui numele la domeniu in titlu. Curand cand cineva va cauta filme-online2016.biz pe google, roforum va aparea primul .
6. Vad ca sta bine in alexa rank, unde este pe locul 274k si 4.2k pe romania.
7. Thema care este acum are un ctr bun pe reclame native. Testat de mine si functioneaza chiar bine.
8. Incearca sa stergi sursele care nu functioneaza pentru ca iti face load.
 
Este din cauza acelui player adsense, problema o sa fie rezolvata. O sa urmaresc acele thread-uri postate de tine, mersi mult! Numele domeniului nu eu l-am ales, site-ul a fost cumparat pe un pret de nimic deoarece respectivul avea nevoie de bani urgent.

Am o intrebare: exact cand l-am cumparat am schimbat all in one cu yoast seo si am rescris toate titlurile s.a.m.d., oare cand o sa revina site-ul la normal? Initial, site-ul avea peste 10k vizitatori unici/zi, insa...
Oare pe 22 iunie (update moz) o sa fie o crestere?
 
Numele domeniului nu eu l-am ales
Eu nu m-am referit la numele domeniului, ci sa nu-l folosesti nicaieri in titlul la un topic.
oare cand o sa revina site-ul la normal?
Depinde cum prinzi actualizarile google. Poate dura cateva zile sau 3 luni.
Si faptul ca ai adaugat 2 link in topic catre site nu te ajuta.
 
Tema site-ului este prea uzuala. Cunosc multe site-uri care au aceeasi tema si totusi iti recomand sa fii diferit, sa ai ceva nou. Clipurile sunt cam offline...
 
Loading...
Back
Sus