site filme online

Site-ul arata bine, ma bucura faptul ca nu are pop-up care sunt enervante, insa mesajul ce apare sa dau like tot reapare pe orice pagina si chiar daca incerc sa sau 'ignore' nu dispare ramane asa, in rest e totul ok. succes.
 
Site-ul se incarca cam greu, si m-ai ai ceva de rezolvat la browser-ul de cache si la cookie-uri
Vezi:
Untitled-2.jpg
 
1. Meniul fa-l normal, nu lista..
2. Pop-up-ul de la FB, seteaza-l sa apara 1 data la 24 ore per vizitator.

Rest e ok site-ul.
 
1. Meniul fa-l normal, nu lista..
2. Pop-up-ul de la FB, seteaza-l sa apara 1 data la 24 ore per vizitator.

Rest e ok site-ul.​
acel pop nui dela facebook ii pushleads si nu am setari nu ramane decat sal scot dar culmea la mine nu mai apare oare sa fie ca am dat like? iar despre meniu nu stiti un plugin care sa imi faca categoriile ca in poza?​
 

Atașamente

  • Snapshot_2016-06-06_125741.jpg
    Snapshot_2016-06-06_125741.jpg
    20,8 KB · Vizualizări: 11
Ultima editare:
Mie mi se misca bine, ai facut bine ca ai pus si plugin de cookie + optimizarea codului.
 
Problema la foarte multi este ca instaleaza o gramada de plugin care nu au nevoie, nu sunt necesare, theme super proaste, etc.
Chiar daca am laudat jetpack dupa ce am citit pe mai multe site ca in ultimul timp ingreuneaza load am testat si eu. Si din testele mele se pare ca este adevarat.
Pentru moment cei care aveti jetpack il stergeti, nu doar dezactivvat si vedeti rezutatul.

Oricum chiar si asa recomand jetpack pentru ca in unul singur ai mai multe module si nu este nevoie sa instalezi alte 20 plugin pentru acelasi lucru, care desigur ar consuma si mai multe resurse.
 
I-am mai configurat eu cate ceva la site. Oricum, eu tot raman la parerea ca fara player fake nu are rost sa faci site de filme, din popup la 4-5k vizitatori unici/zi scoti in jur de 3 euro pe popup, iar daca ai adsense scoti +10euro/zi.

P.S: Sunt prea multe link-uri pe index, ai putea scoate scoate filmele random, spre exemplu.
 
Loading...
Back
Sus