Site de muzica , pe ce platforma?

Daca vrei profi atunci iti recomand KVS - Welcome to Kernel Video Sharing website . Are multe facilitati si cred ca este bun pentru ceea ce vrei sa faci, plus usureaza munca mult.
Varianta simpla este unde tu faci totul, iar cea ultimate unde userii pot contribui la site.
Insa daca vrei sa-l faci mai interactiv atunci xenforo unde userul vede si poate spune opinia. Stii bine ca pe xenforo secretul sta in numarul de raspunsuri care le are un topic, cu cat mai multe cu atat mai sus in index.
 
Daca vrei profi atunci iti recomand KVS - Welcome to Kernel Video Sharing website . Are multe facilitati si cred ca este bun pentru ceea ce vrei sa faci, plus usureaza munca mult.
Varianta simpla este unde tu faci totul, iar cea ultimate unde userii pot contribui la site.
Insa daca vrei sa-l faci mai interactiv atunci xenforo unde userul vede si poate spune opinia. Stii bine ca pe xenforo secretul sta in numarul de raspunsuri care le are un topic, cu cat mai multe cu atat mai sus in index.

Nu vreau sa urc videos , decat .rar sau .torrent cu muzica ( mp3-flac-wav)
 
Nu ai specificat asta la inceput.
Atunci un wordpress sau xenforo pentru ca ai mai mult control la cine vede continutul.
Ma gandeam ca vrei sa urci audio/video si optiunea de download.
Unde vei urca arhivele?
 
Nu ai specificat asta la inceput.
Atunci un wordpress sau xenforo pentru ca ai mai mult control la cine vede continutul.
Ma gandeam ca vrei sa urci audio/video si optiunea de download.
Unde vei urca arhivele?

Sunt deja urcate ..
Nitroflare.com
Turbobit.net
Rapidgator.net
Hotlink.cc .....etc etc
 
Subsonic.org
Îl folosesc din 2013... E 12$ pe an și e perfect pentru nevoile mele ...
E posibil sa fie prea personal însă ...
 
Loading...
Back
Sus