Site cu aplicatii virale facebook

cataspy

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, este cineva pe aici care se pricepe sa realizeze un site cu aplicatii pentru facebook ? Am nevoie cat mai repede si vreau un user serios !
 
Din informatiile mele cei care fac asa ceva cer foarte multe si se justifica pretul in opinia mea.
Vorbeste cu @Mariuselll ca el stie un dev pentru un astfel de site. Cauta acum ceva vreme si cred ca a gasit.
In acelasi timp poti discuta si cu @Susp3kt sa iti faca.
 
Am trimis mesaj la amndoi pe skype, in caz de mai sunt useri care au habar de asa ceva va rog sa lasati reply aici. Multumesc!
 
Salut.
Imi poti scrie si mie daca mai esti interesat.
Am site deja creat,cu aprox. 130 aplicatii adaugate in limba romana, admin panel-ul cu care adaugi aplicatii noi este foarte usor de folosit.
Ti-l pot da gol sau cu aplicatiile existente.
Are FB integrat, poti folosi publish_actions daca doresti, sau share normal.
Daca ai intentii de spam, poti salva si tokenii user-ilor daca doresti...si pt asta am un tool puternic pt a face campanii de postare pe wall-urile user-ilor ai caror tokeni i-ai salvat .... si poti sa si tag-uiesti 20 prieteni pt fiecare user o_O .
Pot furniza si aplicatii cu permisiunea publish_actions aprobata, chiar si taggable_friends.
 
Si care ar fi pretul pentru acest serviciu?
Sincer, acum cu fb e greu de lucrat cand vine vorba de creat apps, rata de apobare e ff mica.
Nu am un pret, pretul e cel oferit de cumparatori, iar eu aleg cele mai mari oferte.
Nu pot spune o suma pt ca unii pot profita de asta. Dar e destul de mare.
 
Loading...
Back
Sus