Serviciu de host ce ignora DMCA

Adrian Adrian

Active Member
Registered
Full Member
Buna ziua. Imi puteti spune o firma de host straina ce ignora reporturi DMCA? Ma intereseaza strict legat de managementul domeniului, doar hostarea DNS. Am un domeniu .COM si vreau doar sa il tin cu DNS gratuit, sa nu fiu nevoit sa modific mereu CNAME-urile.
O zi buna!
 
Un host bun? Păreri?
Si eu recomand ce a zis @Peter Pony .
Am asa ceva si nu am probleme.
 
Recomand contabo (VPS), dar vezi ca sunt foarte stricti la plati, nu ai platit, pac bani pentru reactivare !
La online.net am vazut ca nu poti plati cu paypal deci pentru mine o_O este un mare thumbs down !
 
Recomand contabo (VPS), dar vezi ca sunt foarte stricti la plati, nu ai platit, pac bani pentru reactivare !
La online.net am vazut ca nu poti plati cu paypal deci pentru mine o_O este un mare thumbs down !
Se poate plati paypal. La fiecare inceput de luna imi trage din paypal suma respectiva.
 
Se poate plati paypal. La fiecare inceput de luna imi trage din paypal suma respectiva.
Eu am cont la ei, comandasem un server, dar am stat o luna si dupa nu am mai prelungit, iar acum cand comand, imi apare optiune de plata Direct Debit Card si alta varianta tot cu cardul ...poate s-au suparat pe mine ! ;)
 
Loading...
Back
Sus