Servicii de productie publicitara

Jeliu Mihai Bogdan

Graphic Designer
Registered
Full Member
Graphic Designer
TG Productions, este mandra sa va spuna ca avem un portofoliu destul de mare pentru diverse servicii de productie publicitara precum, carti de vizita, flyere, pliante, grafica publicitara si nu numai. Serviciile noastre sunt de calitate tipografica de standard inalt.
Dupa cum am spus, realizam:
  • Flyere publicitare (pe orice dimensiune precum DL. A4, A5, A6 fie o fata fie fata verso pe tipar digital comenzi mici cat si tipar offset pentru comenzi mari)
  • Carti de vizita (pe carton de 300g mat sau lucios la preferinta clientilor, precum fie pe o fata fie fata verso; realizam pe tipar digital pentru comenzi mici cat si pe tipar offset pe comenzi mari)
  • Pliante publicitare (dimensiuni precum din A4 in DL cat si din A4 in A5 pe hartie de 130g, lucioasa fie pe tipar digital fie pe tipar offset)
  • Afise publicitare (dimensiuni de la A4 la A3 si A2 la fel pe tipar digital sau offset)
  • Grafica publicitara (servicii de calitate pentru orice tip de serviciu precum flyere, pliante, bannere, afise, carti de vizita, etc.)
  • Bannere publicitare (pentru orice dimensiune de la 1 mp, la cele mai mici preturi)
  • Plicuri personalizate (dimensiuni precum DL, C6, C5, C4)
  • Roll-up banner (dimensiuni de 80x200 cm si 85x200 cm de la 1 bucata pana la 1000 buc.)
  • Autocolante (dimensiuni de etichete pana la aplicarea pe suprafete foarte mari)
Detalii precum preturi, informatii de promovare pe offline puteti vizita site-ul www.TGPrint.ro
 
Imi place ce aud si cred ca este o idee buna.Daca o vei mai tine mult firma eu voi fi clientul tau deoarece vreau sa-mi deschid o mica afacere pe internet si voi avea nevoie de cele de mai sus (nu toate dar voi avea nevoie de cateva de acolo). Succes !
 
Loading...
Back
Sus