SEO site xxx

garrone02

New Member
Registered
Salut. Am si eu o intrebare la voi ... Voi cum va " cresteti " site-urile xxx ? Ati incercat vreodata prin spam si daca da, unde faceati spam? O sa revin si eu deseara cu un link, unde am inteles ca se poate face spam, nu stiu exact cat spam si cati vizitatori atragi, dar din ce am inteles, totul depinde de tine.
Si inca ceva ... cum va monetizati traficul inafara de popads / plugrush / exoclick ??

Sper ca am postat unde trebuie si sa strangem cat mai multe informatii, bune pt. toata lumea !
 
Ati incercat vreodata prin spam si daca da
Toata lumea face spam, ami putin eu. :D Asta pentru ca nu mai detin nici un site adult. Stiu persoane care timp de 4-5 luni trag tare de un domeniu, scot cat se poate si apoi il da uitarii. Toate domeniile sunt spamate la maxim pentru a atrage trafic cat mai mult pana google le sanctioneaza.
cum va monetizati traficul inafara de popads / plugrush / exoclick ??
Pe langa acestea iti recomand sa citesti acest topic:
Castiga 750$ pe luna pasiv + 150$ la Inregistrare sau acesta Bani online cu filme adult
Din retelele CPA pe aceasta nisa poti castiga foarte mult.

O sa revin si eu deseara cu un link, unde am inteles ca se poate face spam
Sunt curios care si daca functioneaza. :D

Voi cum va " cresteti " site-urile xxx ?
Citeste aici

Cum cresti Karma pe reddit.com
 
Salut!
Pot exista cazuri in care un site este penalizat insa in google webmastertool nu apare nici o actiune manuala asupra site-ului?
 
Salut. Am si eu o intrebare la voi ... Voi cum va " cresteti " site-urile xxx ? Ati incercat vreodata prin spam si daca da, unde faceati spam? O sa revin si eu deseara cu un link, unde am inteles ca se poate face spam, nu stiu exact cat spam si cati vizitatori atragi, dar din ce am inteles, totul depinde de tine.
Si inca ceva ... cum va monetizati traficul inafara de popads / plugrush / exoclick ??

Sper ca am postat unde trebuie si sa strangem cat mai multe informatii, bune pt. toata lumea !


Site-urile fie ele si xxx se pot creste si fara spam,dar prin foarte multa munca!
Sincer la inceput faceam spam dar am ajuns la concuzia ca mai bine muncesti si urci curat si nu ai probleme si faci un proiect pe termen lung decat sa faci spam si sa o furi rapid de la google!
Doar popads mai merita sa pui pe site xxx la 1000 vizite faci cam 30 centi! Plugrush 7-8 centi! Exoclick 8-9 centi! Juicyads 5-6 centi! Popcash 9 centi! Aici ma refer la pop up ca la banner e dezastru total!
Le-am testat saptamana aceasta! In prima zi am castigat de 3 ori mai mult si dupa doua zile a scazut la sumele mentionate, si acolo au ramas!
 
Eu am un client pe immdomain, care la fiecare 4-5 luni cumpara bulk domenii si toate sunt adult. Imediat dupa cumparate doar muta continutul, face spam cu gsa si ajunge imediat la 30-50k pe zi. Apoi google il descopera, scoate domeniile din index, dar el s-ai scos banii. Nu este singurul care face acest lucru.
Muncesti si urci normal un site doar daca este ceva serios de durata, dar daca vrei doar sa faci bani, atunci varianta spam merge la greu si este super profitabila.
 
Sunt perfect de acord cu tine referitor la spam!
Dar nu crezi ca este mai ok sa muncesti 2 ani si sa ajungi la 30-50k si sa ramai acolo fara sa mai te mai chinui mereu sa cumperi domenii,sa le faci spam bla bla bla.....nu are cum sa ajunga la 30-50k imediat cu toata mama lui de spam...dureaza si acolo ceva...
 
Cauta exact ASA PE Google si vezi.
E UN program de facut backlink in masa.
Pe fiver se vinde cu 5$ 30-50k comentarii si majoritatea la backlink care se vand acolo se fac cu GSA.
 
Ultima editare:
am citi deja de backlink dar sincer nu stiu cum ii s-au n-am inteles .
in dailymotion pot sa le folosesc si se calculeaza ?
 
Interesant.
Lucrez in industria adult de aproape 10 ani si din experienta nu a mers niciodata mai bine fata de alte metode de advertising.
 
Acest program ii pe bani ii gratuit si se poate folosi la orice site.... nisa...?
 
Loading...
Back
Sus