SEO site adult

IonutDinuB

Member
Registered
Salut :)!

Detin un website pe nisa adult si as avea nevoie de cateva sfaturi, imi doresc sa cresc numarul de vizitatori unici investind cat mai putini bani. Imi puteti recomanda ceva tactici, metode, cat mai ieftine sau de preferat gratuite?

Momentan am in jur de 1500 de vizitatori pe zi.

Va multumesc!
 
Cea mai buna metoda pentru adult sunt recomandarile pe alte forumuri mari, care iti pot trimite cate mii sau zeci de mii de vizite pe zi. Cu cat esti accesat mai mult din acele recomandari cu atat il va ridica in cautari.
Apoi numele la filme punele in forma cum cauta lumea pe google, iar in descriere titlul sau principalul keyword sa fie in primele 50-100 de caractere.
Mai sunt si sisteme de reclame care iti trage site-ul in jos.
@yepuras si @DanutzSRB au site-uri mari de adult, poate sunt dispusi sa iti ofere cateva sfaturi.
 
Sunt cateva variante deja stiute de toti .
1 Pe termen lung si pe termen scurt .
Pe termen lung filme cu descrieri cat mai ample si mai originale cu , cuvinte cheie care sa atraga si sa poti urca pe google .
Pe termen scurt filme doar cu titlu si taguri dar cu foarte multe linkuri cumparate sau facute gratis daca te pricepi .
Si la termen lung ai nevoie de linkuri de calitate insa avantajul este ca sigur gasesti in timp sa le faci gratis prin comentarii , forumuri , etc .
 
Sunt cateva variante deja stiute de toti .
1 Pe termen lung si pe termen scurt .
Pe termen lung filme cu descrieri cat mai ample si mai originale cu , cuvinte cheie care sa atraga si sa poti urca pe google .
Pe termen scurt filme doar cu titlu si taguri dar cu foarte multe linkuri cumparate sau facute gratis daca te pricepi .
Si la termen lung ai nevoie de linkuri de calitate insa avantajul este ca sigur gasesti in timp sa le faci gratis prin comentarii , forumuri , etc .

Iti multumesc pentru sfaturi! As mai avea ceva intrebari legate strict de site-ul meu, folosesti Skype :D?
 
Ma gasesti pe canalul de la roforum .Cel mai bine ar fi sa-ti instalezi telegram si sa intri acolo pe canalul roforum deoarece ne gasesti mai usor .
 
Loading...
Back
Sus