Script Apps Facebook

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Buna ziua roForum
Am inceput sa vad tot felu de postari pe facebook de la site-uri de genu apps-fresh62. com ( isi dau share automat de pe profilul celui care a folosit aplicatia )
De unde se poate achizitiona un asemenea script"unele site-uri de genu asta char exagereaza ...unui prieten care a folosit aplicatia pe un asemenea site ii distribuie de pe putin 15 ori pe zi ...link catre site-ul lor.
 
Sunt enervante rau aplicatile astea ))))) mi se pare mie sau cam rarit pe fb ? ))) daca inainte vedeam prin lista mea full de distribuiri acum f rar vad cate unul care mai distribuie.Tre sa caut ca am si eu ceva sripturi de aplicati.
 
astea merg bine cu ofertele noastre :))
 
Are @Mariuselll script bun si usor pentru asta, dar sa faca auto share si alte chestii, e nevoie ca app sa aiba permisiunile necesare. Pentru acestea trebuie sa ceri aprobarea facebook sau sa le cumperi online.
Daca testezi scriptul recomandat mai sus iti cere doar sa vada adresa de e-mail si nimic mai mult.
Deci secretul este aplicatia facebook.
 
Salutare.
Ai nevoie de mai multe lucruri pt a face treaba aia:
1. Aplicatii FB ( APP_ID) cu cel putin permisiunea publish_actions aprobata de fb (se aproba greu,si folosind alte metode decat cea pt care vrei s-o folosesti).
Ai nevoie de aplicatii constant, zilnic 1-2-3 apps. Acum poate nu ai traffic mult la inceput,dar in max o saptamana o sa ai 5000 online lejer.
2. Script cu quizz-uri ,in care sa poti crea si adauga quizz-uri noi ( eu am creat 130 quizz-uri cu cate 10 rezultate in medie pt ficare quiz...in photoshop).
Un quizz nou adaugat si postat pe fb face cat 20 de quizz-uri vechi.
Scriptul treb modificat pt a salva tokenii utilizatorilor,pt a-i folosi ulterior sa postezi pe ei.
3. Script pt a face campanii de postare , folosind tokenii salvati ... cu cat e mai destept acest script ,cu atat te tine app_id-ul mai mult. Ce se gaseste acum pe piata sunt deja fumate, fb s-a prins de tot ce a fost pana acum, si iti va muri app-ul in 2 ore.
4. Un programator la indemana,pt ca mereu apar chestiiide rezolvat.
5. Server care sa-ti tina 5000 online .
 
Loading...
Back
Sus