Salutare de la Mare !

xenno

Active Member
Registered
Full Member
Asa cum a aparut in mesajul primit de la admin, ar trebui sa ma prezint aici ...
:)
Bineinteles ca numele e un alias, sunt din Navodari si, daca imi cauti aliasul pe google, poti afla mai multe despre mine la rezultatele romanesti. Numele de XeNNo este preluat din acel joc, SecondLife, pe care l-am jucat cand eram mai ... tanar cu vreo 10 ani ... :)
Acum, nu prea m-am mai forumit de mult, imi dedic cel mai mult timp familiei si copiilor insa, cum trebuie sa le dau si de mancare ;) mai trebuie sa ma tin la curent cu ultimile trenduri.
Asa se face ca, am observat recent ca a murit arenaweb, si gtop (apropos sunt postari prin acest forum care cer statistici gtop :D - cred ca nu mai e cazul) si am cautat ceva similar ajungand astfel aici.
Pe vremuri eram mai incisiv dar intre timp am invatat sa spun ceva doar cand am de spus asa ca ... sper sa nu ma trezesc vorbind fara rost pe aici (iar daca se intampla este foarte posibil sa fi baut vreo bere ceva :rolleyes: )
Acestea fiind spuse, ma bucur ca mai exista forumuri, imi pare rau ca nu e unul .ro dar ... bine ca exista si ca se mai aduna lumea si pe astfel de site-uri nu doar pe FB.
Sa aveti cu totii una buna !!!
 
Salutare si bine ai venit in familia RoForum.
Daca intampini vreo problema o poti posta in topicul Help/Ajutor .
Desigur la randul tau poti ajuta pe alti.
Iti multumim ca ai ales RoForum ...si..ne vedem prin zona. ;)
 
Salutare, bine ai venim in mica noastra familie, dar unita.
Te primim cu caldura printre noi si speram sa ne ajutam cu totii reciproc cu ce putem.
Acum ca o mica paranteza referitor la ce spunei de bere....cumva avei si acum una la activ? :)))))) Nu e cu suparare ca si eu beau cate 1-2-3 beri ori cu amicii, ori cand vreau sa ma destind singur intr-un mic club si mai dau si pe forum cate o fuga. Deci RoForum te iau peste tot cu mine :D
 
Bine ai venit in familia Roforum.
E bine de stiut cum stai cu berea, in caz de urgente, aruncam cu bere, nu?
 
:) Ma bucur de primire ... si de bere ( de ce nu? )
Incantat de cunostinta !
 
Loading...
Back
Sus