Salut tuturor

Ivan

New Member
Registered
Salut tuturor - Sunt Ivan.

Am învățat câte ceva despre marketing digital la facultate. În timpul studiilor m-am apucat de social media. Acuma însă muncesc, dar mai mult cu SEO, UX, content …

Vreau să fiu foarte obiectiv față de practică și teorie, de aceea de obicei pun des întrebări și spun ceea ce consider.

La moment mă interesează discuția - doresc să aflu cât mai multe păreri diferite. Sunt gata să ajut, în conformitate cu competențele mele. Încă nu mă consider mare expert în domeniu.

În perspectivă, probabil voi face ceva anunțuri comerciale. Încă nu nu am înțeles exact cum se face chestia asta corect, în conformitate cu regulamentul forumului - trebuie să-l citesc mai atent.
 
Salut si bine ai venit pe acest forum ! :cool:
 
Bun venit.
In primul rand trebuie sa intelegi ca roforum este un loc primesti si oferi ajutor la aproape orice problema. Daca esti venit si interesat pe partea comerciala, adica vinde si altele chestii de gen nu cred ca iti va place. E de munca multa pana primesti acces la sectiunea Maretplace si chiar daca primesti acces nu este 100% sigur ca nu vei sanctionat.
In rest ce sa spun.... voie buna si spor in ceea ce vrei sa faci.
 
Salut tuturor - Sunt Ivan.

Am învățat câte ceva despre marketing digital la facultate. În timpul studiilor m-am apucat de social media. Acuma însă muncesc, dar mai mult cu SEO, UX, content …

Vreau să fiu foarte obiectiv față de practică și teorie, de aceea de obicei pun des întrebări și spun ceea ce consider.

La moment mă interesează discuția - doresc să aflu cât mai multe păreri diferite. Sunt gata să ajut, în conformitate cu competențele mele. Încă nu mă consider mare expert în domeniu.

În perspectivă, probabil voi face ceva anunțuri comerciale. Încă nu nu am înțeles exact cum se face chestia asta corect, în conformitate cu regulamentul forumului - trebuie să-l citesc mai atent.

Iti urez bine ai venit pe forum si sper sa gasesti ce ti-ai propus sa faci. Mult spor!!!
 
Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri. Mă simt foarte bine primit.
Îmi dau seama că din cauza că multă lume abuzează de secțiunea de anunțuri comerciale pe forumuri, ceea ce eu am scris sună foarte îngrijorător. Eu, însă, înțeleg că forumul are reguli și consecințele respectării și nerespectării acestora.
Sunt doar o persoană directă și consider că chiar de la bun început ar fi bine de spus, cine sunt, ce fac, și care sunt intențiile mele. Așa economisesc timpul tuturor.
 
Loading...
Back
Sus