Sa redeschis Solarmovie

Cititi toate prostiile doar ce trebuie nu cititi.
Pe serverul tau poti gazduii ce doresti tu, atat timp cat nu pui la dispozitie publicului acele fisiere care sunt protejate de drepturile de autor.
Daca pe site-uri tau sunt link-uri care duc catre un site care contin poze, sau video fara drepturi de autor, faci un lucru ilegal si pedeapsa este la fel ca ala care a gazduit acele fisiere, si se cheama PIRATERIE !!!
Deci chiar daca pui link sau embed la tine pe site tot piraterie se cheama, atat timp cat ajuti la incalcarea legii.
O spun din proprie exeprieta de acum 7...8 ani cand erau la moda site-urile de muzica.
te-au amendat astia ceva ?
 
nu stiu cat de sigur poti tu sa fii ca e vorba de adevaratul Solar....dar chiar daca e...
e clar ca nu poti sa faci nimic pe el
e in constructii cam asa pare
 
nu stiu cat de sigur poti tu sa fii ca e vorba de adevaratul Solar....dar chiar daca e...
e clar ca nu poti sa faci nimic pe el
e in constructii cam asa pare
Site-ul nu este in nici o constructie,este dat restore la backup,este acelas site ! , acelas proprietar,daca te uiti jos vei vedea pe site linkul de la kickass si invers.C-am ce ai vrea sa faci pe el si nu poti ? Eu vad ca funcioneaza perfect.
 
Ultima editare:
nu ma exprim bine in domeniu pentru ca nu am cunostinte de "hosting/html"
eu vad ca ii lipseste aplicativitatea ca sa spun asa. interactiunea userilor cu siteul
stiu ca am cont pe "fm" asta dar acum nu mai merge nici loginu
comunitatea....iar e la pamant
bine, tu ai dreptate ca s-a redeschis....
dar stii tu care e durerea tuturor....nu e pe roti cum trebuie
 
tot nu merge loginul :( sper sa l faca odata
 
Loading...
Back
Sus