Runabove a inchis programul de referal si nu plateste comisioanele

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Runabove a inchis programul de referal si cred ca a fost cea mai mare minciuna din mediul online din ultimul timp.

Acestia promotea 10$ pentru fiecare user adus prin link tau unic. Am adunat peste 200 referali si in contul meu de la runabove, nu am primit nici un banut. Am contactat acum multa vreme pe cei de la support care mi-au spus ca userul adus de mine trebuie sa seteze o metoda de plata si imediat dupa prima factura platita primesc cei 10$.
KgwGzSD.png

Stiu cu siguranta ca multi din cei adusi de mine folosesc vps-urile de la runabove si au mai multe facturi platite.

Cei care continua sa promoveze acest serviciu de referal de la runabove, ar fi bine sa caute altceva.

Luna trecuta am renutat sa mai folosesc si vps-urile pentru taxare incorecta. In luna septembrie nu am folosit nimic pentru ca nu am avut nevoie, dar tot am fost taxat cy 2.85$, iar cand m-am uitat la consum arata ca ca este din iunie.
La fel a fost pe luna octombrie, doar ca pe aceasta am folosit 2 zile, care ar fi trebuit sa fiu taxat cu 0.384$ dat in cont arata ca trebuie sa platesc 1.67$.

In final am renuntat, am oprit platile in paypal.

Este doar experienta mea cu runabove si nu pot spune ca asa se comporta cu toti clientii.
 
Loading...
Back
Sus