Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Romania - Semnale Live Opțiuni Binare și Forex

Discuție în 'Forex' creată de dragoshs, 11 Iul 2017.

1. dragoshs

dragoshs Member Registered

Aprecieri primite:
    2
    Puncte trofeu:
    1
    Credit:
    $67,79
    Salut,

Nu stiu daca e categoria potrivita, daca nu este, rog adminul sa imi atraga atentia sau sa mute topicul in categoria potrivita.

Am lansat de curand serviciul PX de Semnale Live Opțiuni Binare și Forex (acces gratuit in fiecare luni).

O scurtă descriere a sistemului PX =>
    După alegerea unui pachet, fiecare utilizator beneficiază în maxim 24 ore de acces live la serverul pe care găzduim platforma MT4(Metatrader 4). În această platformă sunt setați indicatori care generează semnale atunci când prețul perechilor valutare importante ating anumite limite. Pe baza acestor semnale fiecare utilizator va tranzacționa pe ce platformă (broker) dorește, pe cont demo sau real, însă din experiența noastră recomandăm IQoption.com

In prima saptamana s-au inregistrat 22 membrii Premium!

Daca sunt persoane interesate, mai multe detalii pe ProfitXtrem.com

Publicitate

pAuLaND și Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...