Riyad Mahrez rămâne la Leicester

bmxro

Moderator
Moderator
Registered
Full Member
VIP Club
Riyad Mahrez a semnat un nou contract cu campioana din Premier League, Leicester, până în anul 2020.

Mijlocașul a tras linie speculațiilor conform cărora este în vizorul a două, trei cluburi și este pregătit să plece, dealtfel în noul contract nu există clauze de reziliere a contractului dacă un club este dispus să plătească.

N'Golo Kante a plecat la Chelsea după ce și-a activat clauza de reziliere, dar Wes Morgan, Kasper Schemiechel și Andy King au semnat contracte noi în această vară, la fel ca și antrenorul Claudio Ranieri.

Golgeterul campionatului, Jamie Vardy, a fost de acord cu prelungirea contractului său după ce a refuzat o ofertă de la Arsenal.

Echipa lui Arsene Wenger este prima care vizitează King Power Stadium, sâmbătă, după ce în prima etapă Leicester a suferit o înfrângere de la Hull.
 
Presimt ca sezonul asta vor termina deasupra retrogradarii. Cred ca mai bine pleca.
 
Nici eu nu presimt inca un campionat stralucit pentru Leichester :(
Pot paria ca Man UTD spulbera tot anul asta... pacat ca joaca in UEL.
 
Nu doar Man UTD. Cred ca si Liverpool va avea un sezon bun.
 
Nu doar Man UTD. Cred ca si Liverpool va avea un sezon bun.
Da... dupa ce a luat-o deja cu 2-0 de la Burnley...
Daca a batut-o cu 4-0 in amicale pe Barcelona nu inseamna ca o sa continue asa :D since n-am vazut un joc stralucit la ei...
 
Cu Liverpool este loterie mereu. Mai degraba Man City promite, decat Liverpool.
Frumoasa etapa in EPL!
 
Loading...
Back
Sus