retragere bani paxum

cataspy

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, acum 5 6 luni am facut cerere sa imi vina cardul paxum acasa dar nici pana in ziua de azi nu a sosit :)) inafara de exchangeurile astea online stie cineva daca pe paxum merge sa retrag direct in contul bancar banii ? sau orice alta modalitate de retragere daca nu am la mana cardul paxum ?
p.s si un exchange de incredere daca stiti va rog sa il postati aici, daca nu am incotro voi apela la el. Am o suma mai mare in cont si nu imi permit sa ma joc cu orice site fantoma. Va multumesc! :D
 
ultima data am folosit https://cryptex24.com/en/ in nici 5 minute am avut banii, vezi ca e si un operator online pe site, ii poti pune intrebari prima data daca vrei.

taxe cam maricele, dar a fost singurul care facea exchange paxum-paypal, pe care l-am gasit.

succes.
 
In comparatie cu altele nu sunt asa mari. Cand primesti in paypal, acesta iti mai opreste si taxa de 3.5 % +0.35$, sau este suma exacta de 100?
e2c0a64d71fc42f48ceb256af792f9f1.png
 
iti ia si paypal parca 2 dolari si ceva din cite tin minte.
 
Stiu, am avut aceasi problema ca tine cu acest paxum.
Trimite un e-mail la ei si spune-le ce sa intamplat, apoi ei o sa iti ceara o poza la buletin + una cu buletinul langa fata ta + una cu e-mailul scris pe foaie cel de logare la paxum.
Apoi in vreo 7-8 zile primesti cardul.
Daca nu vrei sa faci asta , eu am schimbat aici cand aveam probleme la fel ca tine cu paxum ( https://www.bestchange.com )
Sper ca ti-am fost de ajutor
 
@AlexH cryptex24 cand iti trimite iti mai ia si paypal un comision, acum nu stiu daca depinde de suma care o primesti sau nu.
@Spuickeru am intrat chiar ieri pe bestexchange dar au acele doua site-uri care fac exchange paxum - paypal niste comisioane de imi vine sa ma arunc dupa bloc :)) cryptex24 este mai rentabil oarecum. Iti multumesc mult pentru ajutor!
@adamas intr-adevar acest site pare rentabil dar acum sa vedem cat mai imi ia si paypal comision cand ii primesc ca i-am rugat sa imi trimita gift si nu vor :| poate poate se razgandesc pana una alta si o sa fac treaba cu ei daca imi vor da verde. Multumesc mult! :D
 
ca i-am rugat sa imi trimita gift si nu vor
Pai ar insemna ca ei sa suporte comisionul paypal si nu vor sa piarda bani.
Comisionul paypal la 100$ ar cam 3.30$, deci in total comisionul ar fi de 8.56$.
 
Loading...
Back
Sus