Retea Pop-UP

MegaCash

Member
Registered
Buna ziua, reprezint MegaCash.Biz o retea de tip PopUnder, un sistem relativ nou cu o interfata simpla si usor de utilizat.

Pentru Publishers avem:
*Plati efectuate intre 1 si 2 zile de la solicitare
*Cele mai bune rate de conversie incepand de la: 0.0050, - 0.75$ rata depinzand in mare parte de calitatea traficului si de pretul oferit de advertiseri.
*Acceptam toate tipurile de site-uri ( inclusiv adult )
*Acceptam orice fel de trafic din toate tarile
*Plata se efectueaza de la 1$ numai prin Paypal

Pentru Advertisers avem:
*Depozit minim de 1$ in cont.
*Posibilitatea de a crea mai multe campanii pe mai multe categorii
*Posibilitatea de a seta pretul pe un Pop-UP unic
*Taxa se percepe numai la Pop-UP (1 la 24 de ore ) unic nu la refresh de pagina
*Posibilitatea de a incepe o campanie publicitara instant dupa adaugarea de credit in cont
-----------------------
Doresc si insist ca persoanele ce utilizeaza serviciul nostru sa posteze dovezi legate de platile ce le executam precum si traficul ce il trimitemcatre site-uri.
Pentru mai multe intrebari sau alte nelamuriri sunt dispus sa va raspund cu mare placere, sau ne puteti contacta direct pe site: http://megacash.biz/contact.php
 
Ultima editare:
M-ar interesa și pe mine dacă nu folosiți reclame tip malwar și intervalul de deschidere la pop de cât este?
 
Daca nu ai malware in reclame, o sa ma inregistrez si eu.. reclame tip banner nu ai?

Apropo, vezi ca ai dubluri cum ar fii:

Cod:
Women
Women
Women
Travel
Travel
Travel
Television
Television
Television
Style / Fashion
Style / Fashion
Style / Fashion
Streaming Video
Streaming Video
Streaming Video
Sports
Sports
Sports
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Shopping
Shopping
Shopping
Science / Technology
Science / Technology
Science / Technology
Restaurants / Food
Restaurants / Food
Restaurants / Food
Religion / Spirituality
Religion / Spirituality
Religion / Spirituality
Pets
Pets
Pets
Others
Others
Others
News
News
News
Music
Music
Music
Movies
Movies
Movies
It / Webmasters
It / Webmasters
It / Webmasters
Hosting / Image / Video
Hosting / Image / Video
Hosting / Image / Video
Hobbies / Special interests
Hobbies / Special interests
Hobbies / Special interests
Health
Health
Health
Games
Games
Games
Forum
Forum
Forum
Flowers / Plants
Flowers / Plants
Flowers / Plants
Family
Family
Family
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Education
Education
Education
Downloads
Downloads
Downloads
Diet / Fitness
Diet / Fitness
Diet / Fitness
Dating
Dating
Dating
Computers
Computers
Computers
Classifieds
Classifieds
Classifieds
Childrens
Childrens
Childrens
Chat
Chat
Chat
Business / Finance
Business / Finance
Business / Finance
Blog
Blog
Blog
Automotive / Auto
Automotive / Auto
Automotive / Auto
Arts
Arts
Arts
Adult
Adult
Adult
+ site-ul se adauga de 4 ori cand ii dai save.
 
Ultima editare:
AlexHD multumesc pentru Info, inca se lucreaza la sistem iar un User ce l-am platit sa faca modificari a dublat,triplat prin baza de date,
fizkode
momentan nu folosim reclame tip banner,
Caut persoana care sa imi faca o sectiune personalizata in Reteaua MegaCash cum ar fi: Control Panel pentru administrator + alte optiuni la baza de date mysql, pentru mai multe informatii Va rog un mesaj privat.
 
Părerea mea este să-l pui la punct și de-abia apoi să-i dai drumul la site. Un astfel de proiect moare din rădăcină dacă startul e prost. În momentul când vin publisheri nu ai voie cu greșeli. Tocmai am făcut un cont și am adăugat un site..făcusem un 0.xxxx1 la balanta și acum nu mai există nici site-ul și nici venitul ăla..chiar daca e nesimnificativ.
Ideea e că nu te joci cu baza de date când ai publisheri. Pune-l la punct și apoi îi faci reclamă!

Să nu te superi, e părerea mea personală!
 
AlexHD multumesc pentru Info, inca se lucreaza la sistem iar un User ce l-am platit sa faca modificari a dublat,triplat prin baza de date,
fizkode
momentan nu folosim reclame tip banner,
Caut persoana care sa imi faca o sectiune personalizata in Reteaua MegaCash cum ar fi: Control Panel pentru administrator + alte optiuni la baza de date mysql, pentru mai multe informatii Va rog un mesaj privat.
Puteți să îmi lăsați skype-ul dacă aveți.
 
dolwrl.jpg

Cpm Nu stiu doar ca se castiga putin, la un site de 3k in 2 zile abia am facut banii de mai sus, vad ca nici reclame ( advertiseri ) nu au e bine ca plateste macar repede, am bagat acum o reclama la ei ca advertiser la treaba asta vad ca stau mai bine ca imi setez orice pret vreau eu merge si 0.000001 :))
 
Se merita mai mult pe partea de advertiser ca sunt costuri mici la publisher pe de o parte este bine pe alta nu, e bine ca nu se deschide decat un pop-up odata la 24 de ore nu ca la altele ca la fiecare refresh azi am primit a 2 plata de la ei :))
 
Se merita mai mult pe partea de advertiser ca sunt costuri mici la publisher pe de o parte este bine pe alta nu, e bine ca nu se deschide decat un pop-up odata la 24 de ore nu ca la altele ca la fiecare refresh azi am primit a 2 plata de la ei :))
Ce suma ai primit si la ce trafic?
 
am primit 4,2$ facuti in 2 zile trafic undeva la 3k am vazut ca au marit putin pretul la pop-up, acu vad ca am primit un email ca toate platile au fost executate si se migreaza la o noua platforma unde introduc CPM, Pop-up, CPA
 
Plateste destul de bine, la 20k as face la 13$ daca as baga si eu.
 
Azi am mai primit o plata de la ei 1.2$ azi facuti vad au platit in aceiasi zi in care am facut cererea, sunt multumit de traficul ce mil ofera si in calitate de advertiser deoarece vad ca mil contorizeaza alte retele, adica fac altfel cumpar reclama si trimit pe alt site al meu unde am plasate 4 reclame din alta parte si castig mai mult decat investesc :)) Uite o poza din trafic
 

Atașamente

  • print.png
    print.png
    55,5 KB · Vizualizări: 23
Loading...
Back
Sus