Retea noua popup

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am gasit aceasta retea de popup si poate va este de folos.
Conform adminului cpm minim este de 0.50$ dar nu pot garanta. Exista cateva plati online dar la fel nu pot garanta pentru ca nu am primit eu.
Ofera popup, direct link si redirect mobile.

1. te inregistrezi aici.
2. adaugi domeniu - aprobarea dureaza cam 5-30 minute. Cand adaugati domeniul puteti seta un url care sa primasca trafic in caz ca nu exista pentru acea regiune sau este de foarte slaba calitate.
3. generezi codul popup si il pui pe site la tine.
4. pentru direct lin trebuie sa contactezi adminul.

Plata este la 5$ prin paypal si se face la cerere. Conform adminul aceasta se face zilnic si in 24 ore ai banii in cont.

Sper sa va ajute.
 
Au copiat si modificat design-ul celor de la propeller ads, deci deocamdata nu pot sa le dau "credit". Dupa ce vor posta alte persoane cashout-uri de la ei probabil o sa ii incerc si eu. Pana atunci, toate cele bune. :)
 
Sa copii design-ul de la site-ul unei alte retele de ad... Ai scazut mult in ochii mei. Sa n-ai ssl la sign up page... Deja mi se pare amuzant...
 
Am trimis un ticket la admin si mi-a zis ca 30 net, e pusa in caz de concedii etc.
Adminul este roman (am vb in engleza dar plata in paypal o primesc de la un roman), am primit 2 plati, plata se face in 24 ore, max 48 ore, in paypal (cazul meu). Nu am avut probleme de nici un fel iar rata este ok pentru traficul din Romania. Sa speram ca tine. Maine vine a 3 plata.
 
Am trimis un ticket la admin si mi-a zis ca 30 net, e pusa in caz de concedii etc.
Adminul este roman (am vb in engleza dar plata in paypal o primesc de la un roman), am primit 2 plati, plata se face in 24 ore, max 48 ore, in paypal (cazul meu). Nu am avut probleme de nici un fel iar rata este ok pentru traficul din Romania. Sa speram ca tine. Maine vine a 3 plata.

Ar fi fain daca ai face un printscreen, avem nevoie de o dovada...
 
Romania ECPM $0.50 USD
Nu stiu intervalul. Deschide un pop intr-un nou tab in general. La inceput baga 1 sau 2 odata apoi pauza. Nu deschide intruna! Verificat.

Macar nu are virusi + cred ca ia reclame de la popads, ca parca scria la inceput inainte de redirect pe popul lor. Deci per total mi se pare ok. Asta e ce stiu si ce primesc eu de la ei. Pentru alte nelamuriri, faceti-va cont si testati. Totusi cu 3-4k pe zi unici faci 5dolari in cateva zile, nu cred ca e prea mare deranjul sa faceti o proba.

De platit, plateste. Cel putin acum, deci nu aveti nimic de pierdut.

Dovada:
image.jpg
 
Romania ECPM $0.50 USD
Nu stiu intervalul. Deschide un pop intr-un nou tab in general. La inceput baga 1 sau 2 odata apoi pauza. Nu deschide intruna! Verificat.

Macar nu are virusi + cred ca ia reclame de la popads, ca parca scria la inceput inainte de redirect pe popul lor. Deci per total mi se pare ok. Asta e ce stiu si ce primesc eu de la ei. Pentru alte nelamuriri, faceti-va cont si testati. Totusi cu 3-4k pe zi unici faci 5dolari in cateva zile, nu cred ca e prea mare deranjul sa faceti o proba.

De platit, plateste. Cel putin acum, deci nu aveti nimic de pierdut.

Dovada:
image.jpg
Multumim frumos, chiar ai oferit mai mult informatii si este mai mult decat bine. Voi incerca si eu aceasta retea chiar daca nu am 3-4k zi, poate este retea de viitor.
 
"3-4k pe zi unici faci 5dolari in cateva zile" 5$ in cateva zile pt. un site cu 3-4k unici? sper ca glumesti...pentru cativa dolari pe saptamana nici nu ma obosesc, personal, sa plictisesc lumea cu ad-uri sacaitoare... dar totusi, e bine ca ai postat cashout-ul. :)
 
E treaba ta ce faci. Aici discutam despre "noua retea pop" (cum este, daca e buna, rea, plateste,etc), nu ce folosesti, ai vrea tu sau daca te obosesti sau nu.
Fara suparare! dar sa stam on-topic. Pentru alte metode de a face bani exista alte topicuri.
 
Pe langa redirect, au inceput si cu reclame virusate. Am zis ca o fi doar 1 zi, dar... Eu dupa plata asta care o voi atinge renunt la site.
 
Da, cand incearca sa faca acel redirect, sa deschida un tab nou, avast meu sare in sus mai mereu in ultima zi. Google nu a zis nimic de virusi sau ceva pe site, dar nu cred ca avast tipa degeaba.
 
Loading...
Back
Sus