Retea noua native ads cu reclame premium

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum cateva zile am primit invite la o retea native ads, dar abia astazi am dat curs invitatiei.
Reclame par a fi atragatoare si puteti vedea un exemplu la final de pagina mai jos.


Plata se face prin paypal si minimul de plata este de 100$.
Eu am primit invite si la google exchange din partea lor, lucru foarte bun si care poate creste valoarea cpm foarte mult. Google exchange este locul unde clienti fac bid in timp real pentru ca reclama lor sa fie afisata pe un site sau locatie anume.
Cu cat traficul este mai bun, actiune din partea userului cu atat numarul clientilor care vor reclame cresc si se intelege ca valoarea cpm creste si ea.

Eu cred ca merita sa-i incercati si va puteti inregistra aici.

Cand primesc prima plata voi face update la topic sau daca altcineva primeste plata inainte sa posteze mai jos.
 
Si pe mine m-au invitat cei de la NativeAds , dar nu stiu de ce nu imi apar reclamele lor pe site .
Deasemenea , tot ei mi-au trimis invitatie si pentru ADX , pentru a avea castiguri mai mari .
 
dar nu stiu de ce nu imi apar reclamele lor pe site
Ai adaugat amundoua coduri in pagina? Unul ar trebui sa mearga in header si al doilea unde vrei sa afiseze reclama, dar mer amundoua puse in acelasi loc.
Apoi la widget la code trebuie sa scrie aprobat. La mine a inceput sa apara dupa aproximativ 10 minute.
 
Am gasit o metoda. Pana la urma este CPm dar valoarea este in functie de numarul de click-uri care le primesti pe reclame.
Valoarea per click este in general 0.03$ si daca ai doar un click, atunci ai cpm de 0.03$, dar daca ai 10 click, atunci valoarea cpm este de 0.30$ si tot asa. Cel putin asta am vazut din testele mele.

1. dai cateva click-uri de pe diverese surse si pe site care se deschide mai dai 1-2 click si il lasi acolo deschis un minim de 30-60 secunde.
2. generezi hits prin metode cunoscute numai de tine.
3. la final vei avea un venit frumusel, cel putin cat va functiona metoda asta.

Spor la bani.
 
Loading...
Back
Sus