Repost de la Dailymotion - Metoda usoara de a face bani online

Salut mi-am făcut și eu cont pe dailymotion , am dat [HASHTAG]#repost[/HASHTAG] la câteva videoclipurii ! Am câteva întrebări , cum văd suma generată de videoclipuri ? și cum se face o cerere plata , APP , pot posta și eu un subiect cu o metodă de a face bani online ?
 
Salut mi-am făcut și eu cont pe dailymotion , am dat [HASHTAG]#repost[/HASHTAG] la câteva videoclipurii ! Am câteva întrebări , cum văd suma generată de videoclipuri ? și cum se face o cerere plata , APP , pot posta și eu un subiect cu o metodă de a face bani online ?
Nu am cont dailymotion dar nu se mai plateste repost din ce am inteles eu.
 
Salut mi-am făcut și eu cont pe dailymotion , am dat #repost la câteva videoclipurii
Nu mai poti genera bani cu repost. Acum castiga doar canalul original bani din repost.
pot posta și eu un subiect cu o metodă de a face bani online
Pai depinde daca functioneaza si ai dovezi de plata, etc.
Daca nu, atunci mai bine nu postezi.
Citeste si regulamentul pe tema asta.
 
Imi puteti spune daca este careva dintre voi care a fost platit de cei de la daily in ultima luna?
Din pacate la mine in cont am minimum de plata de 2 luni si de geaba astept plata.
Am trimis la ei notificare si raspunsul a fost ca ......sa astept.
 

Atașamente

  • daily.PNG
    daily.PNG
    10,7 KB · Vizualizări: 15
Din ce stiu, platesc mai greu, uneori dureaza si 90 zile pentru a primi o plata, dar in final platesc. Nu vezi si la statistici afiseaza uneori dupa o luna.
 
Loading...
Back
Sus