Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Oferta Realizez site-uri si aplicatii web. [Experienta cu peste 40 de clienti]

Discuție în 'Prestari servicii firme si privati' creată de adicode, 5 Ian 2018.

1. adicode

adicode Member Registered

Aprecieri primite:
    4
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $4,87
    **NU LUCREZ PE PLATFORME GEN WORDPRESS/ JOOMLA/ vBulletin, phpBB, etc. Fac totul de la 0.

Web Development

Limbaje WEB: PHP, Javascript

Design: Bootstrap

Template engine: Smarty

Editare/Fixare/Optimizare: Wordpress

Framework pentru scrapere: Simple HTML Dom

Informatii

-Accept proiecte de lunga durata cat si cele de scurta durata.

-La orice proiect or sa se stabileasca toate detaliile la inceput cu clientul, nu se pot aduce new features pe durata proiectului.(Decat mici modificari)

-Support-ul este FREE in totalitate. Prin support ma refer: instalare, fixare buguri, fixare MySQL, etc.

-Preturile or sa fie stabilite in functie de timpul necesar proiectului si complexitatea sa.

-Accept si Job-uri unde primesc salariu lunar.

-Accept si Job-uri in care sunt platit pe ora.

Portofoliu:

-Ofer live preview la proiecte in privat sau prin TeamViewer(Nu am voie sa las link-ul companiilor dar pot arata poze.)

Plata

-BitCoin/Etherum

-PayPal

-Transfer Bancar

-Paysafe

Contact

-Telegram: @adicode

-Jabber: MOMENTAN NEDISPONIBIL

Am si destule review-uri pe RSTforum(a nu se considera reclama), se poate cauta username-ul meu acolo. Puteti vedea ca sunt aceleasi detalii de contact deci nu este vreo scamatorie. Daca doriti mai multe "proofs" verificati si profilul meu de freelancer adicodex.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. adicode

adicode Member Registered

Aprecieri primite:
    4
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $4,87
    @AlexH am citit ca nu am voie sa postez decat daca cumpar ViP. Lasa-mi o adresa de Btc in privat.

Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
Încărcare...

Distribuie pagina asta