Program pentru videoclip?

Samy

Active Member
Registered
Full Member
Exista ceva program sa vad ce efecete vizuale si de sunet au fost folosite pe un anumit videoclip.
Mai bine zis ce efecte a folosit pentru a modifica un videoclip-ul?
 
Eu nu vreau sa modific un video vreau sa vad cum a fost modificat ce efecte au fost folosite ... acest program imi arata asa ceva?
Nu garantez ca poti acest, depinde de videoclip , poate acest program nu citeste extensia la videoclip ,dupa cum am spus nu garantez, dar poti incerca , orice este posibil.. in mare parte ar trebuie sa mearga , ar trebui sa citeasca orice extensie.
 
Nu garantez ca poti acest, depinde de videoclip , poate acest program nu citeste extensia la videoclip ,dupa cum am spus nu garantez, dar poti incerca , orice este posibil.. in mare parte ar trebuie sa mearga , ar trebui sa citeasca orice extensie.
Acuma il descarc revin cu un edit dupa
 
Nu garantez ca poti acest, depinde de videoclip , poate acest program nu citeste extensia la videoclip ,dupa cum am spus nu garantez, dar poti incerca , orice este posibil.. in mare parte ar trebuie sa mearga , ar trebui sa citeasca orice extensie.
Ceea ce cauta el nu exista.. un program in care sa indentifice ce efecte sau folosit. @Popovici C am vazut ca ai postat un site de portofoliu... dupa care l-ai sters.. de asemenea blasfemia la adrea Mantuitorului tot creatia ta este?.. am vazut ca te-ai inscris si pe forumul pe care i-l administrez eu.. in cazul in care iti pui acelasi avatar, daca cauti pe site vezi ca poti sa iti dai block singurel ca sa nu iti dau eu ban in secunda 1. Ce este cu avatarul asta?? Nu este frumos din partea ta.. Sterge-l
 
Fiecare le face dupa cunostinte.
Majoritatea din cate stiu efectele le fac manual in adobe si apoi le mixeaza cu alt program.
Eu folosesc camtasia pentru edit video si poti face multe.
Ce este cu avatarul asta?? Nu este frumos din partea ta.. Sterge-l
Ce treaba are asta?
Este offtopic si daca ai probleme pe forum la tine, ii poti da un Pm acolo.
Sa raspundem la subiect ok?
 
EU folosesc VSDC Free Video Editor nu e cine stie ce dar la ce imi trebuie mie e bun daca nu exista un program de genu atunci nare rost ms pt ajutor oricum
 
Loading...
Back
Sus