Program de facut upload

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
M-ar interesa si pe mine un program, gratuit, de facut upload pe siteuri gen netu,openload.
Ceva de incredere, sa nu fure conturi, etc.

Pentru un proiect nou ce nu necesita subtitrari. Pur si simplu sa fac upload pe 5 siteuri de ex, odata si sa primesc iframurile sau ceva in gen.
Ce recomandati sau ce folositi? Mersi
 
Să facă și cartofi prăjiți nu vrei? :))) Sunt programe care urcă pe mai multe odată, dar intri și copiezi tu codurile că nu-ți pică mâna.
 
Să facă și cartofi prăjiți nu vrei?
Cu ce anume a ajutat raspunsul tau userul care intreaba?
Ce recomandati sau ce folositi? Mersi
Iti pot da eu unul dar merge doar pe o anumita tema. Costa 100$ si descarca filmul de pe site sursa, il urca pe openload si stream care apartine tot de openload, apoi posteaza la tine pe site. E nevoie de vps pentru a rula acest script.
Sau poti face unul custom. Il contactezi pe @Susp3kt sau un alt programator sa iti faca programul.
1. scraper la interval de tip pe site-urile sursa care le alegi tu
2. identifica sursa openload sau alta sursa aleasa de tine
3. descarca filmul
4. urca filmul la tine pe cont in openload si alte surse care le vrei tu
5. cand filmul este gata, il posteaza la tine pe site.
La fel iti va trebui un vps pentru asta.

Daca vrei gratis sa urci pe mai multe surse odata acelasi film, poti folsi zoom.
 
Daca vrei gratis sa urci pe mai multe surse odata acelasi film, poti folsi zoom.
La zoom mă gândeam și eu. Cred că poate copia și codurile din bara de status dacă selectează episoadele.
 
Mersi AlexH, dar fiind un proiect nou care nu stiu daca va avea success, voi lucra fara investitii la inceput.

Voi urca filme din calculator nu din alte parti. Nu va fi nisa filme online.
Se pare ca intradevar zoom este ceea ce cautam.

Multumesc mult AlexH pentru ajutor si clarificari. Raspunsul tau a clarificat situatia. Mersi
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus