Program Afiliere Godaddy,Hostgator,etc

Se merita atata osteneala pentru atata maruntis ?
Pentru unii maruntis, pentru altii o gramda de bani.
Daca ne unim putem avea mai mult succes decat separat.
Invitatia de mai sus se poate folosi pentru a rula sub acelasi cont toti, unde fiecare are acces la toate optiunile.
Plus un maruntis de aici, altul de dincolo, altul din partea cealalta si asa ajungem fiecare la un venit frumusel. :D
 
Ai dreptate ... ce sa zic eu am foarte multe domenii parcate la modul am teme pe ele si le las sa putrezeasca pe fel si fel de hosturi ... daca are cineva nevoie de ajutorul meu sa faca un ban de pe urma mea ... il ajut
 
Eu cand m-am inscris pe hostgator m-am inscris de pe link de ref, la recomandarea unui "prieten". A zis sa ma inscriu de pe link-ul lui sa primeasca si el 50$. Am facut cont, am platit hosting, si nu mai stiu ce, vreo 220$. El nu a mai primit banii. Au invocat nu stiu ce motiv.
 
Eu cand m-am inscris pe hostgator m-am inscris de pe link de ref, la recomandarea unui "prieten". A zis sa ma inscriu de pe link-ul lui sa primeasca si el 50$. Am facut cont, am platit hosting, si nu mai stiu ce, vreo 220$. El nu a mai primit banii. Au invocat nu stiu ce motiv.
Se mai intampla si de astea )) eu de la hostgator ma astept la orice...
 
Loading...
Back
Sus