Probleme yahoo e-mail

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Yahoo e-mail ma dispera in ultima saptamana. Acum am toate mesajele in cont, la cateva minute sau ore dispar toate si tot asa.
Eu folosesc Mozilla Thunderbird pentru a aduce mesajele pe calculator ca e mai usor de administrat. Am foarte multe conturi de e-mail si cu acest program le pot verifica imediat fara sa ma loghez pe fiecare in parte.
Pe Yahoo e-mail am peste 120.000 mesaje si Mozilla Thunderbird e setat sa aduca doar mesajele din ultimile 24 ore, asta cand adaug un cont nou.
Va imaginati cat dureaza sa descarce toate aceste mesaje si pe langa toate astea nu le pune in ordine si le arata ca necitite. Ma dispera de mor aceasta problema, plus nu mai stiu ce mesaje am primit in ultimile zile.
De dimineata si pana acum am inchis si deschis Mozilla Thunderbird de cateva ori pentru a avea mesajele la zi si tot nu sunt. Acum de exemplu mi-au disparut toate mesajele din cont si pentru a le aduce iar, trebuie sa inchid si redeschid programul, apoi sa astept descarcarea acestora.

Nu stiu ce se intampla cu yahoo dar nu cred ca mai dureaza mult pe piata in felul acesta.
Zi de zi tot mai multe probleme apar si tot mai grave.
Din pacate contul care il folosesc este important si nu pot renunta la el. Restul le-am mutat pe gmail care este mult mai stabil.

Mai are cineva probleme cu yahoo e-mail?
 
Loading...
Back
Sus