Problema Plugin

Raneni

Member
Registered
Banned
Salut,

Am si eu o problema cu un plugin. Dupa ce intru in el sa schimb un banner, se face ecranul alb pur si simplu. Stiti de la ce ar putea sa fie?
 
Este foarte vag ceea ce intrebi, dar presupun ca pluginul este in WP si incerci sa pui alta adresa la banner. Daca da, atunci verifica daca adresa catre banner este in ghilimele iar daca este necesar, ai inchis linia de cod cu ; (punct-si-virgula).

Daca vrei sa aflii sigur care este problema, atunci pe server in `/var/log/apache` ai sa gasesti in fisierul de la website, un mesaj de eroare care iti va spune exact care este problema.

Sper sa te ajute!
 
Este foarte vag ceea ce intrebi, dar presupun ca pluginul este in WP si incerci sa pui alta adresa la banner. Daca da, atunci verifica daca adresa catre banner este in ghilimele iar daca este necesar, ai inchis linia de cod cu ; (punct-si-virgula).

Sper sa te ajute!

Plugin-ul este Advanced Ads, iar problema e ca nu pot sa-l folosesc. Intru pe el, unde am toate bannerele si daca vreau sa editez vreun banner sau sa adaug altul se intampla treaba cu ecranul alb. A, si da, site-ul este WP.
 
Nu prea stiu unde sa ma uit dupa eroarea aia php. Am sters plugin-ul si l-am luat din nou, insa se pare ca nu functioneaza. :))
 
Loading...
Back
Sus