Problema FacebookAds

gabriel55

Well-Known Member
Registered
Full Member
salutare,intampin o problema cu facebook ads , vreau sa promovez pagina sa obtin likeuri si obtin reach 0 si 0 likeuri,am incercat ieri toata ziua reach 3 like 0 apoi am anulato si am creat azi una noua si la fel,am crezut ca e de la tarif ca l am pus manual ,azi setai pe automat tariful si tot la fel, lunile anterioare am promovat postari,promovare pagina si nam intampinat problema asta,aceiasi pagina de acum am folosito si lunile anterioare,aveti idee de ce nu obtin reach si likeuri?reclama e activa si aprobata de facebook
 
Eventuale probleme
1. audienta
2. text prea mult in imagine, chiar daca o aproba undeva iti spune: Ads nu primeste rezultate din cauza la textul din imagine
 
Eventuale probleme
1. audienta
2. text prea mult in imagine, chiar daca o aproba undeva iti spune: Ads nu primeste rezultate din cauza la textul din imagine
1. audienta e aceiasi de data trecuta cand a functionat fara probleme
2.imaginea nu contine text stiu ca daca e text face figura asta
 
Eu iti recomand sa schimbi audienta, imaginea, descrirea la pagina si vei incepe sa ai rezultate.
Un print la campanie ne-ar ajuta mai mult sa stim care e problema.
 
WeoxhP5.jpg


zvdV38b.jpg
 
Nu stiu ce sa spun, insa sunt metode mai bune si ieftine de promovat o pagina facebook decat asta.
Eu iti recomand sa o anulezi, apoi adaugi alta imagine, text/descriere si incepe iar.
 
Loading...
Back
Sus