Problema cu paypal

ProxArti

Member
Registered
Banned
Am contul de cativa ani , intodeauna am facut plati mici , 1-2-3-4-5-6-10-20 euro/usd
De ceva minute ma confrunt cu o problema: Your payment method isn’t working. Do you want to try again with another card or bank? - Fonduri exista , card la ing ... este acelasi card adaugat de N-ani la ei
Are idee cineva ce este de facut ?
 
De pe alt browser face la fel , maine este cam tarziu , pentru ca as vrea sa platesc astazi... nu este suma mare dar trebuie sa platesc. Pentru ca fonduri sunt altel imi spunea ca nu sunt fonduri , este cont verificat etc...
 
1. e posibil sa fie o problema de la paypal si e una comuna
2. probleme cu cardul sau banca ta
3. daca azi ai pus banii in cont, unele banci executa task-ul la aunimite ore care in general e de 3 ori pe zi, iar in ziua de astazi este prea putin. De aici problema cand paypal verifica daca sunt bani, ii da raspuns ca nu, sau nu este destul pentru ca pe langa 20 euro, mai trage si un comision, deci e recomandat sa ai un 25 euro cel putin in cont.
4. suna la banca si intreaba care e problema

Daca e user de aici, poti trimite direct prin transfer bancara.
 
Da, am zis sa ii ajunga mai repede prin paypal , dar imi da contul si ii pun in banca.. este suma modica... dar este munca omului si trebuie platit
 
Loading...
Back
Sus