Problema Aliexpress

LaRaZvAn

New Member
Registered
Problema Aliexpress
Buna , am o problema cu contul aliexpress . Eu cand miam facut contul aliexpress am dat direct datele din facebook , acum am intrat odata pe site-ul Aliexpress si am dat sign in with facebook imi da auto login (asta e normal ) dar acum auto login asta nu se logheaza adica nu incarca contu stau cu el 5 min si nimic inainte mergea in 10-30 sec problema este : ca nici pe telefon nu merge sa ma conectez . Ce trebuie sa fac ?
 
Majoritatea serviciilor care ofera logare cu social network, au auto login atunci cand accesezi site-ul respectiv.
Cred ca poti dezactiva asta din contul tau.
1. Verifica la tine in contul de facebook, la sectiunea app daca aliexpress sau alibaba este in lista. E posibil sa o fi sters.
2. Delogare de pe contul facebook, sterge dns cache si cache normal si acceseaza iar aliexpress. Sau poti pur si simplu sa dai ctrl +f5 dupa ce te-ai delogat de pe facebook.
3. Acum incearca sa te loghezi cu facebook iar. Daca ai sters accesul la app, acum iti va cere iar.
4. Daca tot nu functioneaza, da recuperare parola si incearca cu cele doua adrese de e-mail de pe facebook. Cea publica gen [email protected] si cea reala care ai facut contul. Vezi si tu care merge.
5. Daca tot nu functioneaza, contact support si vei rezolva imediat.

Sper sa te ajute.
 
Loading...
Back
Sus