Problemă cond paysafecard

kosso

Active Member
Registered
Full Member
Am avut două coduri paysafecard, unul de 50 lei şi altul de 75 lei. Am încercat să plătesc o factură la mx host prin skrill şi nu am reuşit codul fiind de românia şi eu având contul pe italia. Ce s-a întâmplat cu codul? A dispărut, codul de 75 lei a devenit 0.. cum se poate aşa ceva?
 
Încearcă sa trimiți un e-mail cu o poza atașată de la ticket,sa scri ce s-a întâmplat poate Îți vor încarcă contul cu suma respectiva.
 
Încearcă sa trimiți un e-mail cu o poza atașată de la ticket,sa scri ce s-a întâmplat poate Îți vor încarcă contul cu suma respectiva.
De unde atâta bucurie, am scris tot emailul direct de pe site-ul lor şi e blocat, nu pot adăuga emailul de contact.. O să-i sun mâine văd că au contact pe italia
 
Dar la ambele coduri ai pățit ? Ti-a încărcat contul cu cel de 50 lei și la cel de 75 nu a incarcat?
 
Dar la ambele coduri ai pățit ? Ti-a încărcat contul cu cel de 50 lei și la cel de 75 nu a incarcat?
S-a înâmplat aşa, direct cu codul de 75 lei am spus să-l bag în host prin skrill ca să nu-l bag în paysafe.. Am verificat codurile înainte deci nu există scuza că nu a fost niciodată încărcat codul. Am băgat skrill, contul..apoi contul paysafe, adaug pinul şi-mi dă mesaj "Acest pin nu poate fi folosit deoarece ţările nu coincid" Ceva de genul era mesajul sau asemănător. Merg pe paysafe, adug 50 lei.. îi bag în bts, dau să adaug 75 lei.. pinul a fost folosit, nu ştiu.. de obicei mai rămân 0.2 cenţi, nu cred că-l poţi goli tot cu tva şi altele dar codul este efectiv gol.. 0
 
Cineva mi-a spus ca paysafe iti blocheaza codurile daca incerci sale folosesti din alta tara, sau ceva de genul..
 
Loading...
Back
Sus