Pret Domeniu premium pe extensia .ro

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Jhonny

Trec prin viata cu zambetul pe fata !
Registered
Full Member
Vand domeniul :
Informație.ro - (xn--informaie-wmd.ro) - premium consider eu
Domeniul l-am achizionat in ideea sa fac un portal, dar din cauza proiectelor prea multe nu am mai reusit, asa ca l-am pus la vanzare, daca nu se va vinde, probabil va ajunge portal, dar in minim 6 luni de zile !

Pret: 500 E negociabil !

Astept oferte pertinente prin PM sau aici de la cei interesati !
 
Esti constient ca sub 5% scriu pe internet sau in cautari pe google cuvinte gen Informație.ro ?
Nu vreau sa fiu rautacios , nu este nici un domeniu premium al tau, dar bine fiecare isi valorifica munca cum doreste.
 
Esti constient ca sub 5% scriu pe internet sau in cautari pe google cuvinte gen Informație.ro ?
Nu vreau sa fiu rautacios , nu este nici un domeniu premium al tau, dar bine fiecare isi valorifica munca cum doreste.

Exceptand brandurile, orice cuvant pe .ro format dintr-un singur cuvant din punctul meu de vedere este premium !
Nu am ajuns noi la nivelul de domenii cumparate sa fi asa mare, dar este altceva sa ai un domeniu ex. imarketing.ro sau ce vrei sa pui tu in fata sau spatele nuumelui fata de marketing.ro !

Acum venind vorba de diacritice, treaba domenilor cu diacrtice este relativ noua de un an, aproape 2 daca nu ma insel, nu avea cand sa prinda !
 
Nu sunt aici sa fac posturi !, daca observi eu nu am nimic la vanzare ! ... pe viitor lasa rautatea la usa ( si eu am fost mustrat )
1: Esti suparat ca ti-am atras atentia ca nu este premium
2: Omul in general este simplu si va scrie simplu
3: Eu ti-am urat succes in vanzare
4: Tranzactie pe etape sau cuantum total ... eu am cumparat like-uri de facebook de aproximativ 1000 de euro total + diverse servicii fie de la aceasi persoana fie de la altele
 
Nu am nici o rautate si poate te gandesti de ce ai fost mustrat !

1. Nu sunt suparat, este o parere personala a ta, nu ai tu sau eu neaparat dreptate cu afirmatia asta.

2.Nu sti tu in viitor cum va fi, daca da, poti baga la 6 din 49, nici acum 10 ani nu se stia sigur daca vor exista domeni cu diacrtice cel putin.

3. Asta ma deranjat, pai tu mi-ai urat succes la bascalie ! La bascalie poti vorbi cu cine iti permiti, nu cu mine !

4. Nici nu are nici o relevanta si nici nu ma intereseaza ce faci tu, cat dai tu etc...
 
inca un topic de vanzare stricat... omu vrea sa vanda un domeniu si voi povestiti ce valori s-au vandut pe acest forum. Rog a se lua masuri!

P.S. stiu ca acest forum nu are nici o treaba cu vanzarile, dar cine vrea sa vanda un script, un plug-in, un domeniu, sau un serviciu legat de it, online, etc, sa puna anunt pe olx?
 
@Jhonny poti deschide alt topic pentru vanzare. Pe acesta il voi la Coltul Vesel pentru a continua discutia.
Pe viitor orice postare off topic la un anunt de vvanzare va fi sanctionata.
Esti interesat sa cumperi, posteaza sau trimite PM, altfel mergi mai departe.
 
Nu am nici o rautate si poate te gandesti de ce ai fost mustrat !

1. Nu sunt suparat, este o parere personala a ta, nu ai tu sau eu neaparat dreptate cu afirmatia asta.

2.Nu sti tu in viitor cum va fi, daca da, poti baga la 6 din 49, nici acum 10 ani nu se stia sigur daca vor exista domeni cu diacrtice cel putin.

3. Asta ma deranjat, pai tu mi-ai urat succes la bascalie ! La bascalie poti vorbi cu cine iti permiti, nu cu mine !

4. Nici nu are nici o relevanta si nici nu ma intereseaza ce faci tu, cat dai tu etc...
Stii care-i treaba... omul ti-a dat raspuns corect. Ca o paranteza, zi mersi ca nu ti-a raspuns in stilul pe care-l avea cu 2 zile in urma. Fara suparare, ma repet la ce am spus si la alt post, dar e aiurea sa postezi ceva pe un forum de webmasteri si sa te superi ca apar opinii care nu-ti plac
 
inca un topic de vanzare stricat... omu vrea sa vanda un domeniu si voi povestiti ce valori s-au vandut pe acest forum. Rog a se lua masuri!

P.S. stiu ca acest forum nu are nici o treaba cu vanzarile, dar cine vrea sa vanda un script, un plug-in, un domeniu, sau un serviciu legat de it, online, etc, sa puna anunt pe olx?
Iar acolo vei primi raspuns de genul... cumpar dar vreau sa vad produsul:)
 
"informatie" ce este aia ? Eu știu să vorbesc numai limba română !
Deja jignesti inteligenta unora de pe aici. Cati tasteaza cu diacritice in adresa unui site? Aia conteza. Nu suntem la lectii de limba romana aici, se da prioritate comportomentului consumatorului. Cineva a zis 5% Ma indoiesc ca e atat de mare procentul. Mai ales de pe dispozitive mobile. Poate se va face un topic si pe tema asta. Pentru mine si sunt sigur ca si pentru altii ar fi o informatie foarte importanta
 
Deja jignesti inteligenta unora de pe aici. Cati tasteaza cu diacritice in adresa unui site? Aia conteza. Nu suntem la lectii de limba romana aici, se da prioritate comportomentului consumatorului. Cineva a zis 5% Ma indoiesc ca e atat de mare procentul. Mai ales de pe dispozitive mobile. Poate se va face un topic si pe tema asta. Pentru mine si sunt sigur ca si pentru altii ar fi o informatie foarte importanta
Altul care se baga ca musca in curu calului:
Cand zici:

Salut, cu parere de rau nu prea este premium ... informatie.ro exista deja ... tu ai Informație.ro
Nu isi merita valoarea ! Parerea mea

Nu jignesc pe nimeni, eu sunt la jignit cand ma iei la bascalie cu raspunsuri din asta de sus si te bagi numai sa strangi posturi !

Nu ia cerut nimeni parerea daca el considera ca nu este premium si ca nu isi merita bani, eu i-am raspuns in stilul lui, adica la bascalie ! Si nici nu inseamna ca ai tu sau el dreptate !
Ma mai repet, aceste domenii sunt aparute de 2 ani, este ceva nou, nu are o raspandire mare pentru moment !

......se da prioritate comportomentului consumatorului.
Eu cred ca te crezi vreun lucrator la de Protectia consumatorului, sau esti de la o firma de research a consumatorului, o persoana care vrea sa cumpere un domeniu se infromeaza taica, nu da 500 E si el nu are habarn ce cumpara, nu ca scrie x sau y, nu ba nu se merita, etc etc

.Cineva a zis 5% Ma indoiesc ca e atat de mare procentul. Mai ales de pe dispozitive mobile. Poate se va face un topic si pe tema asta. Pentru mine si sunt sigur ca si pentru altii ar fi o informatie foarte importanta

Cred ca nici pe el si nici pe tine nu va opreste nimeni sa deschideti o postare noua si sa discutati, daca va intereseaza sau va interesa !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus