Vand POZE.info, RamnicuValcea.com, TVA.biz acum cu BIN price

Webmaster

Member
Registered
Full Member
TVA.biz.....................$ 59.99
VOT.info...........................$ 69.99
IMN.info.....................................$ 59.99
REX.biz.........................$ 59.99
LEU.biz............................$ 59.99
LAU.biz.............................$ 25

POZE.info............................$ 50
Poze.pro...................................$ 50
Poze.us.....................................$ 25
LGBT.biz.............$ 95
Vilcea.com......................................Make Offer
RamnicuValcea.com......................................Make Offer
* 16 ani vechime Registration Date:2001-08-30


Daca doriti sa le cumparati PM va rog . Plata Paypal
Cu stima,
 
Ultima editare:
Am impresia ca te cam razi cu aceste preturi, nu puteai sa ceri mai mult + nu au nici autoritate!
Ai dreptate is cam mici preturile le-am adaptat totusi la piata din Romania
Cat priveste DA, PA, MA, FA, CK si alte aberatii la care unii ca tine "musca" nu au nici o importanta in valoarea unui domeniu (si vand domenii de vreo 8 ani de zile) atit cea estimativa cat si cea de resale sau end buyer (eventual ptr un site - dar nici atunci)
Ia fi bun la suflet (cerceteaza) si spune-mi ce DA si PA are KOTO.co sau BOAT.us - si atunci o sa iti spun si eu pretul la care le-am vandut

Cu stima,
 
Ai dreptate, nu te contrazic, dar nu incerca sa fraieresti lumea!
Uite:
d33ebdbed6.png
6581b54226.png
 
1. respectati regulile va rog. Daca cumparti bine, daca nu, atunci treci mai departe
2. omul se ocupa cu trade domenii de aproape 10 ani daca nu mai bine si stie ce face
3. un domeniu nu se cumpara doar dua pa/da
 
Eu efectiv cumpar doar dupa da/pa, hai sa nu incurajam inselaciunea...
Ce as face cu un domeniu de 2-3 ani si ala inchis si nici autoritate nu are ca sa imi ajut domeniu pe care il am deja?
Asa as deschide si eu la vrajeala cateva domenii si peste ani le pun la vanzare cu asemenea preturi si zic ca sunt speciale si sunt preturi pentru romania, am destule domenii inactive, le pun la vanzare si ma ocup de 8-10 ani, care prost imi pica in plasa, e treaba lui...promovam inselatoria.
 
e treaba lui...promovam inselatoria.
Aceasta este o afacere care aduce multe venituri la nivel mondial. Vezi flippa sau sedo pentru mai multe info.
Se pare ca nu ai citit postul meu de mai sus.
Daca esti interesat de domenii, atunci cumpara, daca nu cauta in alta parte.
Inca un comentariu care nu e la subiect si te sanctionez.
 
Ai dreptate, nu te contrazic, dar nu incerca sa fraieresti lumea!
Uite:
d33ebdbed6.png
6581b54226.png
Ai fost bun la suflet si ai cautat PA DA (daca tot e [HASHTAG]#metoo[/HASHTAG] la moda poate faci un hastag #PADA/DAPA cu aluzie politica) iata si preturile la are le-am vandut
KOTO.co - 1234 GBP (m-a contact buyerul direct pe mail si am stabilit pretul)
BOAT.us - 5757 GBP , net 4850 euro (are SEDO niste comisioane de te usuca) doar 2 din vanzarile mele ...vrei sa iti spun si FParis.com cu cat l-am vandut?
Acuma spune-mi si tu daca are vreo legatura PA DA cu aceste preturi de vanzare?!
Nu e vorba de nici o inselaciune. Sunt oameni care au nevoie de domenii ptr businesul lor, ptr hobby lor sau pur si simplu ca investitie (poate vrea Kim Jong-un sa cumpere NorthKorea.biz si sa ne mai lase in pace cu amenintarile lui sa aiba si el alt "hobby")
Preturile la domenile postate pe RoForum.net sunt exact cat am platit ptr ele la achizitionare (diverse metode specifice domain name businesului) asa ca mi se par foarte corecte.

Cu stima,
 
Loading...
Back
Sus