Folosesc doar benner!
Daca aveti nevoie de ceva sunt aici ;) In functie de unde aduci traficul iti dau oferta sa promovezi. Avem baieti care fac bani multi cu trafic din facebook :), deci, daca stii sa generezi trafic iti dau oferte!
@fizkode B vezi ca avem si un pop-up mai special care nu e penalizabil de Google, nu stiu daca ai apucat sa il folosesti, se deschide mai tarziu, nu la primul click deci e safe!
 
Daca aveti nevoie de ceva sunt aici ;) In functie de unde aduci traficul iti dau oferta sa promovezi. Avem baieti care fac bani multi cu trafic din facebook :), deci, daca stii sa generezi trafic iti dau oferte!
@fizkode B vezi ca avem si un pop-up mai special care nu e penalizabil de Google, nu stiu daca ai apucat sa il folosesti, se deschide mai tarziu, nu la primul click deci e safe!
Ma multumesc cu bennerele pe care le-am puse, pe viitor cand o sa am mai mult trafic o sa folosesc si late pop-up!
 
cat la suta va inregistreaza din utilizatori unici, ca la popads la in jur de 4.000 am 600-700 pops (bine, am setat si minim cpm de 0,25/1.000 adica 0.00025)
 
Pai cu incredere, ca sunt baieti buni, iti iau banii si nu iti dau nimic inapoi ... afacere legit :)
 
Loading...
Back
Sus