Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
La recomandarea lui @Ozzy m-am inregistrat pe Poptm.com
Reteaua este una de pop-under. Topicul este deschis la netestate, deoarece inca nu am primit nici o plata, abia m-am inregstrat. Reports sunt in realtime. Plata se face in paypal, payza sau bitcoin, la cerere, dupa depasirea pragului de 10$. Ei spun ca plata se face in 2-4 ore de la cerere, dar uneori poate dura mai mult, daca sunt mai multe cereri. Vor incerca totusi sa nu depaseasca 24ore.
Cpm-ul pare sa fie mai bun decat la popads. Dar si popads a avut candva cpm mai bun. Mi se pare ca au scazut dupa ce si-au pus mai multi. Deci posibil sa ofere cpm mai bun acum la inceput. Dar daca cei care au popads vor veni aici, si se vor inmulti, si vor scadea cpm-ul, atucni poate o sa creasca inapoi pe popads, si o sa ne intorcem acolo, si tot asa...
Atasez poza cu cpm-ul pe care il am acum, si voi reveni si cu dovezile de plata.
Faptul ca spun ca platesc imediat la doar 10$, m-a facut sa ii incerc. Daca plateau la 100$ sau net30, atunci nu ii incercam.poptm.png
 
O poza cu platile primite. Nu am ajuns acasa ca sa pot pune mai multe detalii. https://i.imgur.com/XeRxJzN.jpg , insa cum s-a spus, reports sunt in timp real. Totusi trebuie sa mentionez ca daca cereti payout sambata sau duminica, banii ii primiti luni sau miercuri, asa am patit la ultima plata.
 
La plati mai mari mereu au sters conturi. Adminul are ban pe digitalpoint. Platile de 10$ se dau deobicei, dar sa nu asteptati vreodata sa faceti 50-100 ca nu ii mai vedeti.
Nu e adevarat, eu am asteptat sa scot si 60-70$ ca sa vad daca platesc si nu a fost nici o problema, am primit banii chiar mai rapid fata de cum primeam 15-20$.

 
Dovezi plata. A durat mai mult de o zi sa facă plata. O plata a fost ceruta duminica și una ieri.Screenshot_20170321-135956.png Screenshot_20170321-135935.png
Cpm 0.72. impresii cca 80% din vizitatori unici
 
Dovezi plata. A durat mai mult de o zi sa facă plata. O plata a fost ceruta duminica și una ieri.Vezi atașament 720 Vezi atașament 721
Cpm 0.72. impresii cca 80% din vizitatori unici[
Dovezi plata. A durat mai mult de o zi sa facă plata. O plata a fost ceruta duminica și una ieri.Vezi atașament 720 Vezi atașament 721
Cpm 0.72. impresii cca 80% din vizitatori unici
De cat aveti traficul ca sa imi fac si eu o idee cat as putea sa fac la zi
 
De asta am spus cat e cpm-ul și ca impresii sunt cam 80% din vizitatorii unici. Ca sa se poată face un calcul. Fa 80% din cați vizitatori ai ori 0.7 împărțit la 1000.... adică
Vizitatori unici *80/100*0.7/1000
 
Confirm si eu o plata de la poptm dar cam greu, dupa 24 de ore!
34f054c9d6.png
 
Eu am o plata in pending de 1 saptamana ,cand le-am dat mesaj au zis sa vorbim mai multe pe LIVE CHAT, care e inactiv de 2 zile, sau intru eu mereu cand e OFF :D
 
Loading...
Back
Sus