Plugrush.com Transaction Cancelled

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Azi am putut sa dau retragere la 80$ plugrush si imi scrie Transaction Cancelled
De ce oare ?
Bani tot apar
Available Funds
 
Poate adresa paypal nu e buna, sau contul pp nu e confirmat.
Ar trebui sa spuna motivul si daca nu apare, deschide ticket.
Contul paypal nu este confirmat ( nu am atasat nici un card de credit )
Sa fie asta probleam ?
De la alte firma am primit bani si nu au fost probleme....la plug rush trebuie sa fie paypal cu card atasat ?
 
la plug rush trebuie sa fie paypal cu card atasat
In ultimul timp stiu ca mai toate cer asta.
Asta e prima oara can retragi pe acel cont?
Nu iti spune nici un motiv pentru cancel?
cel mai sigur este sa deschizi un ticket la plugrush.
 
Nu sunt prea seriosi, mie mi-au dezactivat contul fara motiv. Nu am primit nici un email nimic, credeam ca am uitat cumva parola si nici macar dupa adresa de email nu-mi mai gasea contul. Au dat Shift+Delete :D
 
Nu sunt prea seriosi, mie mi-au dezactivat contul fara motiv. Nu am primit nici un email nimic, credeam ca am uitat cumva parola si nici macar dupa adresa de email nu-mi mai gasea contul. Au dat Shift+Delete :D
Aveai multi bani la ei ?
Eu am mai lucrat anul trecut cu ei ...si nu am avut probleme ...acum sa vedem ce va fi :)
 
Si mie mi-au dezactivat contul fara sa ma anunte, bine , nici nu mai pusesem un anunt de la ei de vreo 6 luni, oricum i-am contactat si nimic, apoi am incercat sa fac alt cont cu alta adresa de mail, iar ca si masura de siguranta pentru confirmare paypal, mi-au cerut document (CI sau pasaport), le-am blurat CNP-ul (care este personal) si am primit mail de respingere pentru faptul ca este poza editata, acum nu o sa le dau cnp ! F U ! Asa ca am renuntat la ei !
 
Loading...
Back
Sus