[Plugin] Vinde reclama si link pe pilot automat pe site-ul tau wordpress

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Astazi va prezint un plugin care in opinia mea va poate fi de ajutor si poate mari vanzarile de reclame si link-uri pe site. Spun asta pentru ca lumea in general este lenesa si automatizeaza sa spun asa, procesul de cumparare si plata a unui spatiu de reclame si link.

In general clientul trebuie sa contacteze webmasterul pentru a vedea daca sunt locuri libere, pret si alte detalii. Cu acest plugin, dupa instalare, iti setezi spatiile disponibile, numarul de link disponibile pe site.
Cand clientul intra pe site vede un mesaj care-l anunta ca poate cumpara reclama sau link pe sie-ul tau, iar procesul este acelasi ca la orice comanda online. In acest fel salvezi multa munca si bataie de cap pentru a vinde reclama pe site-ul tau.

Pluginul poate fi cumparat de aici.

Tutorial instalare si utilizare aici.

[HIDE-POSTS=10]Pluginul costa 37$ si daca ne adunam 10 persoane ar veni un pret de 3.7$ pentru fiecare. Cei interesati ma contactati in privat si cand se aduna minim 5 persoane voi cumpara pluginul si-l trimit celor care m-au contactat.[/HIDE-POSTS]
 
Am si eu acest plugin...numai ca vreau sa te intreb Alex, cum imparti tu la 10 persoane o licenta? Sau licenta nu e per domeniu?
Pluginul care il am eu nu l-am probat, insa m-am uitat prin el si e opensource...
 
Licenta este pentru 100 domenii din ce am vazut pe site.
insa m-am uitat prin el si e opensource.
E posibil sa fie, dar prima data trebuie cumparat si nu vreau sa-l cumpar doar eu si apoi sa dau share.
 
Eu ma bag.
Daca se poate un PM cu adresa de paypal sa trimit bani.
Am multe adrese care stau degeaba...dece sa nu incerc.
Ms de pont.
 
Il puteti descarca de aici gratuit de la ei. :) Daca se considera warrez, stergeti link-ul ..
Cod:
http://bulletmoneymachine.com/thank-you-for-your-purchase/
 
Il puteti descarca de aici gratuit de la ei. :) Daca se considera warrez, stergeti link-ul ..
Cod:
http://bulletmoneymachine.com/thank-you-for-your-purchase/
doar ca licenta o primesti pe mail si fara ea nu poti folosi pluginul...
 
Loading...
Back
Sus