Plugin optimizare wordpress pentru necunoscatori si lenesi

Am testat pluginul si pe un site online si iata diferenta
Inainte
PoZD6N1.png

Dupa
N59Jx0d.png
 
@Ove il vreau si eu, ai PM
Done! Mi-as dori ca cei care au intrat in posesia pluginului,sa ajute la randul lor pe oricine are nevoie pe aceasta comunitate,iar in cazul in care il vor publica pe net,mi-as dorii sa puneti ca sursa adresa forumului! :) Cine il mai doreste,imi poate lasa PM sau sa imi lase mail la adresa de mai sus! [Verific mai des pm-urile de aici decat mailurile :))]
 
Imi lasa si mie cineva link spre download cu acest plugin? Desigur, daca mai il oferiti. Vreau doar sa-l testez si sa fac o comparatie cu alte pluginuri asemanatoare.
Platesc daca e nevoie. Multumesc!
 
Buna seara. Daca mai doresti sa il oferi cuiva, as dori si eu, multumesc frumos!
 
Imi lasa si mie cineva link spre download cu acest plugin? Desigur, daca mai il oferiti. Vreau doar sa-l testez si sa fac o comparatie cu alte pluginuri asemanatoare.
Platesc daca e nevoie. Multumesc!
Îl pot avea şi eu ? Dacă îl mai oferiţi, desigur.
Buna seara. Daca mai doresti sa il oferi cuiva, as dori si eu, multumesc frumos!

Verificați inboxul! De acum voi oferii pluginu GRATIS doar membrilor activi ai comunității cu peste 35 posturi sau care au oferit vreun suport sau ceva de folos membrilor forumului,restul persoanelor care doresc sa il cumpere,sa lase PM/reply sau mail la adresa de mai sus!
 
Ultima editare:
GRATIS doar membrilor activi ai comunității cu peste 35 posturi sau care au oferit vreun suport sau ceva de folos membrilor forumului,restul persoanelor care doresc sa il cumpere,sa lase PM/reply sau mail la adresa de mai sus!
In care categorie ma incadrez?
 
Loading...
Back
Sus