Platiti sa urci continut media

nu te supara tu, am stat 2 zile si am citit postarile tale, nu ai legatura cu subiectul in o treime din cazuri:) sunt de partea ta din alte motive, acum sa zici tu ca nu sunt de treaba:)
am vazut ca sari imediat in sus, un exemplu bun este Fiverr, unde tu nu ai facut nici 100 de dolari, adica cat bati tu campii cu 10 mii, fara suparare, este doar o constatare
Sau cu PTP, sunt atatea site-uri care platesc, numai bune pentru incepatori, bati campii rau cu ero, postul ar trebui sa fie sters, daca face cineva cu TE se arde si dupa aia unde primeste banii, pe numele unui prieten, daca face si reuseste cu un site serios? Daca nu te-asi cunoaste cat de cat asi zice ca iti bati joc intentionat
Cand te trezesti dimineata intreba-te daca esti om.
Si lasa postul, nu este impotriva ta, nu ai de ce sa-l stergi, este si vorba de timp
Nu este vorba de greseli in sine, toti gresim, important este sa ti le asumi si sa le indrepti, ca il faci pe unul sa se promoveze pe Fi baga 200 si nu scoate nimic, apoi te arde unde te prinde, ca este si greu sa afle cineva site-urile tale:))
pentru catva vizitatori pe zi in timp nimeri pe cineva care este puternic
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus