Plati adpop.com

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
A primit cineva plata de la adpop.com?
Am setat 20$ si facut 30 dar nu am primit plata. Din cate am auzit face plata sambata sau luni, dar nimic.
La fel am citit online ca imediat ce ajunge la pragul de plata contul iti este suspendat pe motiv de frauda.

La voi cum este?
 
Eu am folosit 5-7 ore și l-am scos, nu am fost mulțumit de CPM-ul pe care mi la oferit deși m-au contactat de două ori după ce le-am scos și mi-au promis un CPM de minim 0.50$, poate pe viitor o să-i adaug și eu!
 
La 100 000 de impresi îmi oferă 50$, banii ăștia i-aș face în 3 zile după calculele mele
 
Daca ar oferi pe impresii si nu pe vizite unice sa stii ca este bine, mai ales daca ai un site cu angajament mare.
Dar daca luam in calcul adblock si alte sistem de gen, atunci ai nevoie + 70% pentru a atinge cele 100k impresii.
Uneori iti vine sa lasi spatiile goale decat sisteme care nu genereaza nici macar 1$ pe zi.
 
tot Catalina de la adnow se ocupa de suportul adpop deci este aceasi mancare de peste, nu sunt tepari (dar nici nu va umple de bani cum se asteapta unii)
 
Daca ar oferi pe impresii si nu pe vizite unice sa stii ca este bine, mai ales daca ai un site cu angajament mare.
Dar daca luam in calcul adblock si alte sistem de gen, atunci ai nevoie + 70% pentru a atinge cele 100k impresii.
Uneori iti vine sa lasi spatiile goale decat sisteme care nu genereaza nici macar 1$ pe zi.
Nu m-am găndit la adblock, aș vrea să încerc dar problema că am mediavenus care plătește bine și mai am o firmă pe conversi care fac până la 17 conversi pe zi
 
Eu am primit, dar prin Catalina de la Adnow ca a vb in numele meu cu cei de la Adpop. Mi-au facut o plata de 90$ si astept pe a doua.
Nu prea recomand, intrebam in fiecare zi de plata pe skype si cred ca le-a luat o luna sa faca o plata. Cu adnow nu am treaba, fac platile ok, dar adpop este cu totul altceva.
 
adpop e un proiect mort al lor nu cred ca va tine mult , au mai lansat ei payclick.com acu cateva luni si dupa o luna l au abandonat=)) nu prea as crede ca va dura mult adpop asta
 
Nici eu nu am primit nimic .... insa ce trebuie sa fac mai intai ?.. sa le trimit eu email ?..sa trag de ei pt 20 $. Eu cred ca ar trebui ssa scrie in loc de support oficial - scam official.. Si daca sunt tot adnow e pericol - trebuie sa luam masuri
 
adnow e deja o firma spre faliment, deja multi au plecat de la ei din cauza tepelor ce le dau fara motiv , sunt rusi ce sa le ceri la niste rusi? nimic,nu recomand firma asta , recomand orientarea spre alte firme ....
 
Multumesc pt raspuns :) I am pus si eu dar deja s-au sesizat userii ca am reclame malware pe site si i am scos :)
 
Scuze ca reinvii acest topic, dar mai foloseste cineva acest serviciu? Ati primit banii ? Eu l-am pus de curiozitate, am strans frumusel peste 50$ si cand sa dau sa retrag nu merge. Am vorbit pe skype cu o fata chipurile manager sau ceva, i-am dat toate detaliile de plata, a spus ca le da forward la departamentul de plati si ca o sa-mi intre banii in 2 zile. Asta acum o luna jumate. Am deschis ticket si pe site, la fel, nu raspunde nimeni. Apropos, doamna manager de mi-a raspuns pe skype a raspuns dupa vreo 2-3 saptamani de dat mailuri insistente pe principalul lor email. Acum intrebarea e daca mai foloseste cineva acest serviciu si daca primeste banii...
 
Loading...
Back
Sus