Planuri 2017

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am intrat in 2017 si deaja este prima LUNI din an si aodua zi din 2017. Multi dintre voi aveti deaja planul facut, ati trecut la treaba pentru ca nu e timp de asteptat.

Ce v-ati propus sa realizati in 2017 pe partea de afaceri, generarea de venituri?

Acelasi lucru ca anul trecut sau ceva extra?
Stiu pe cineva aici pe forum care in 2016 a avut incasari de aproximativ 600.000 euro. Oare anul acesta are in plan sa dubleze veniturile? :D

Eu pe 2017 imi propun.

1. sa realizez cele de aici Planuri Roforum pentru 2017
2. sa urc ridtube la 2 milioane de hits pe luna
3. sa deschid si urc inca doua site nisate
4. sa fac doua canale pe youtube si care pana la sfarsitul anului sa ajunga la aproximativ 1 milion de hits pe luna


Pe partea de placeri, as vrea ca in 2017 sa vizitez Africa si Cambogia cate o saptamana in fiecare.

Acum e randul vostri. :D
 
Ok este 2017 de mult timp astept anul asta. Planuri am multe si sunt sigur ca am sa le realizez. Nu am sa le spun. Bafta tuturor!
 
Ok.
1. un canal youtube 10.000 vizualizari pe zi
2. venituri 70_80 euro pe zi/momentan 50/60
 
Sunt sigur ca voi indeplinii aceste task-uri inca din primele 2-3 luni ale acestui an. Pe termen lung pentru 2017 ma astept la venituri de 50-60.000$ din online. Problema este lipsa timpului, serviciu stabil, nevasta plus in plan un copil anul asta...
 
In ceea ce priveste mediul online, macar un venit de 5$/zi, pentru un incepator e chiar ceva remarcabil.
Momentan mai strang niste bani, dupa o sa ma gandesc ce proiect sa cumpar / deschid.
An nou fericit tuturor!
 
Loading...
Back
Sus