Peste 150.000 de romanii in strada

Naruto9

VIP Club
Registered
Full Member
Web Designer
VIP Club
Peste 150.000 de oameni in strada doar in bucuresti in Piata Victoriei. Alte mii in mai toate orasele. Sustin [HASHTAG]#Romania[/HASHTAG] si anti-coruptia si toata aceasta miscare. NU SUSTIN VIOLENTA.
Nu te gandi ca pe tine nu te afecteaza, il afecteaza pe copilul tau. S-au furat miliarde, acum cu noua lege o sa se fure la greu. Stii ce se fura? BANII TAI. Platim taxe, impozite, Romania moare de foame...iar parlamentarii isi fac vile pe banii tai.

SUNTEM PRIMA TARA care adopta CORUPTIA. In nici o alta tara democratica nu s-a mai intamplat asa ceva.

N-ati iesit la vot, acum aveti sansa sa va revansati. VA INVIT IN NUMAR CAT MAI MARE ZILELE CARE URMEAZA. [HASHTAG]#NOI[/HASHTAG] SUNTEM ROMANIA
Dar fara VIOLENTA.
16473231_730986767080185_9094176538642620191_n_58976500.jpg
 
@Naruto9, ti se pare, nu afecteaza pe nimeni aceste legi date, sunt cele mai bune legi,si astia care iasa in strada sunt doar niste fraieri care urmaresc posturi tv care influenteaza prost populatia si care nu au iesit la vot si acum s-au trezit si ei ca nu le convine, trebuie sa lasam PSD-ul pentru ca au castigat prin voturi si o sa vedeti ca in viitor o sa-mi multumiti... imediat explica @AlexH cum sta treaba cu aceste legi si ce bine o sa fie pentru Romania.

PS: Eram ironic! :)
 
@Naruto9, ti se pare, nu afecteaza pe nimeni aceste legi date, sunt cele mai bune legi,si astia care iasa in strada sunt doar niste fraieri care urmaresc posturi tv care influenteaza prost populatia si care nu au iesit la vot si acum s-au trezit si ei ca nu le convine, trebuie sa lasam PSD-ul pentru ca au castigat prin voturi si o sa vedeti ca in viitor o sa-mi multumiti... imediat explica @AlexH cum sta treaba cu aceste legi si ce bine o sa fie pentru Romania.

PS: Eram ironic! :)
What ?
Cred ca glumesti :)
Cum sa nu ne afecteze cand ei au bagat legea gratierii ?
Deci daca parlamentarii au furat,au ucis au fost corupti este normal ca sa ii eliberam de la puscarie ?
De aceea romania nu va fi ca Filanda niciodata ca inca sunt persoane ca tine care accepta coruptia :(
 
@Naruto9, ti se pare, nu afecteaza pe nimeni aceste legi date, sunt cele mai bune legi,si astia care iasa in strada sunt doar niste fraieri care urmaresc posturi tv care influenteaza prost populatia si care nu au iesit la vot si acum s-au trezit si ei ca nu le convine, trebuie sa lasam PSD-ul pentru ca au castigat prin voturi si o sa vedeti ca in viitor o sa-mi multumiti... imediat explica @AlexH cum sta treaba cu aceste legi si ce bine o sa fie pentru Romania.

PS: Eram ironic! :)

Da-i repede pe antena 3 , va explica Badea si GAdea, eroii Romaniei, cum sta treaba, cu mesaj de la "el lidero mahimo" Voiculescu !
 
What ?
Cred ca glumesti :)
Cum sa nu ne afecteze cand ei au bagat legea gratierii ?
Deci daca parlamentarii au furat,au ucis au fost corupti este normal ca sa ii eliberam de la puscarie ?
De aceea romania nu va fi ca Filanda niciodata ca inca sunt persoane ca tine care accepta coruptia :(
Invata sa citesti printre randuri. Am scris la final ca eram ironic.

Da-i repede pe antena 3 , va explica Badea si GAdea, eroii Romaniei, cum sta treaba, cu mesaj de la "el lidero mahimo" Voiculescu !
Mai bine pe Rromania TV, explica mai bine acolo :D
 
URAAAAAAAAAAA!!!!!!!! avem DICTATOR Nu mai suspin dupa Ceausescu Dragnea are PSD-ul in buzunar una din camere in palmai pe Grindeanu la sforicele si sobolanul Iordache in cusca.INESTIMATI PESEDISTI propun pe nepretuitul .inestimabilul,radiantul,si nemaiintilnitul domn DRAGNEA si pentru functia de COMANDANT SUPREM.
 
Ultima editare:
Si ce rezolva? Am fost si eu, dar ce rezolvam? Dragnea sta linistit!
 
Loading...
Back
Sus