Pentru cei cu siteuri de filme online !

Cei care au siteuri de filme/seriale online voi salvati filmul pe hard pentru reutilizare viitoare ?

  • Da

    Votes: 2 22,2%
  • Nu, incerc sa il gasesc din nou pe net

    Votes: 7 77,8%

  • Total voters
    9

Jhonny

Trec prin viata cu zambetul pe fata !
Registered
Full Member
Salut, sunt curios cei care au siteuri de filme/seriale online voi salvati filmul pe hard pentru reutilizare viitoare sau il stergeti si sperati ca il mai gasiti apoi pe net pentru reupload !?
 
Si eu am HDD (intern dar il folsesc ca extern) il conectez cand fac 500 GB pe calculator, dupa pun pe el ! :)
 
Eu nu salvezi nimica. Daca e ceva descarc inapoi. Depinde de marimea unui film. La 7GB de pe filelist nu dureaza mai mult de maxim 10 minute , dar 10 minute in cazuri speciale in general 5 minute. La unu de 700-1Gb sa nu mai zic. Si vreau sa-mi maresc si abonamentu la internet. Deci nu are rost pentru mine sa salvez.
 
Nici eu nu salvez nimic. Am 1000mpbs de la rds. Nu mai are rost stocarea + la cate trag zilnic as umple un hdd extern destul de repede.
Deja nici nu mai folosesc filelist sau siteuri de download din Romania la asa viteze. Direct de la sursa externa.
 
Nici eu nu salvez nimic. Am 1000mpbs de la rds. Nu mai are rost stocarea + la cate trag zilnic as umple un hdd extern destul de repede.
Deja nici nu mai folosesc filelist sau siteuri de download din Romania la asa viteze. Direct de la sursa externa.
1000 am si eu viteza dar vezi tu ca de ex am f multe filme vechi care degeaba le trag ca nu mai exista subtitrarea la ele.
 
Loading...
Back
Sus