Parere despre un website de filme

LordLolzeye

New Member
Registered
Salut!

Am cumparat un website de filme, care avea aprox 2000 vizite unice / zi. (Asa vazusem in statisticile aratate de vanzator)
Din punct de vedere SEO era facut semi-praf (3000 filme in ~6 luni), insa avea potential de dezvoltare daca vizitele de mai sus erau reale.
Acum 2/3 zile am adaugat pe el google analytics pentru a verifica traficul pe care il am -> Prima zi: ~400 vizitatori, A-2-a zi: ~500 vizitatori. (deci fusesem scam-uit.. grav)

In momentul de fata ma aflu intr-o dilema.
Nu stiu ce sa fac.

Sa continui website-ul acesta? Sa sterg filmele de pe el si sa adaug altele? Sa renunt complet la website si sa incep altul de la 0? Pareri?
 
Salut, da-mi te rog site-ul.
Am vazut pretul cu care l-ai luat si de la cine, dar nici in acel topic nu era vreun link.
 
Parerea mea este sa continui acest site..cum a zis si @AlexH daca are potential..nu renunta la el...mai tarziu te vei intreba..daca mergea..daca faceam ceva € ..si nu merita intrebarile astea din timp ce ai platit ceva banuti.
Cu munca si rabdare vei face totul sa fie bine..dece sa renunti acuma..si mai tarziu in timp vei incepe iara asemenea proiect.
Spor la treaba.:)
 
Dacă nu este penalizat în google atunci continuă proiectul mai ales dacă spui că are potențial :)
 
Loading...
Back
Sus