OTT Navigator

radix

Member
Registered
Nu reusesc sa incarc nici o lista M3u pe un televizor cu android tv. Zice ca nu gaseste nici o lista in directorul Download.
Aceeasi lista merge pe Firestick. Am dat permisiuni la storage. Ce pot sa mai fac?
Multumesc,
 
Nu reusesc sa incarc nici o lista M3u pe un televizor cu android tv. Zice ca nu gaseste nici o lista in directorul Download.
Aceeasi lista merge pe Firestick. Am dat permisiuni la storage. Ce pot sa mai fac?
Multumesc,
Ott navigator găsește orice fișier M3u dacă directorul in care e nu cumva e blocat. Ai încercat să vezi directorul cu un file manager? xplore e f bun.
 
Am transferat fisierul m3u in directorul Download din memoria interna prin 2 metode:
1. direct cu ADBlink
2. cu ES file explorer de pe stick USB
Ambele imi confirma ca fisierul m3u e la locul lui...Incerc sa: add provider form file si OTT navigator by default cauta in directorul Download...si zice ca acolo nu e nici o lista.
@Cle ce inseamna director blocat? Cum verific?
Multumesc
 
Am transferat fisierul m3u in directorul Download din memoria interna prin 2 metode:
1. direct cu ADBlink
2. cu ES file explorer de pe stick USB
Ambele imi confirma ca fisierul m3u e la locul lui...Incerc sa: add provider form file si OTT navigator by default cauta in directorul Download...si zice ca acolo nu e nici o lista.
@Cle ce inseamna director blocat? Cum verific?
Multumesc
La mine le găsește și în director gserecording. Verifici cu xplore instalat în tv și dace e blocat scrie access denied.
_20230413_161748.JPG
 
Loading...
Back
Sus