Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Ofer GRATIS cod cupon reducere 10% emag

Discuție în 'Oferte, gratuitati si chestii SH' creată de Cred44, 8 Sep 2016.

1. Cred44
    Innocent

Cred44 Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    114
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $350,97
    Salut
    Dupa cum spune si titlul, am cateva cupoane cadou de 10% de la emag valabile pana in 19 septembrie 2016 inclusiv.
    Cupoanele sunt valabile doar pentru anumite coduri de televizoare Samsung.
    Doritorii pot sa-mi dea mesaj daca doresc, verificam impreuna codul de TV daca este eligibil pentru reducere si eu ii dau cuponul.
    Se pot achizitiona mai multe televizoare cu reducere de 10%. Restricita este legata de lista televizoarelor eligibile si de perioada de valabilitate.

Publicitate

AlexH apreciază asta.
  2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.644
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.620,36
    Cred44 apreciază asta.
  3. Cred44
    Innocent

Cred44 Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    114
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $350,97
  4. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.644
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.620,36
    Are unul gen led dar mai vechi de cativa ani si ma gandesc ca unul de 32, 40'' ar merge si care sa nu coste mult.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta