O tema joomla sau wordpress Pensiune/Hotel ( cine stie )

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
O tema joomla sau wordpress Pensiune/Hotel ( cine stie )
Sa aiba si optiunea de Rezervare
Free sau cu Bani ( de unde pot cumpara )
 
Ultima editare:
Ce la mai bine iesi cu una custom facuta pentru site si nevoile tale. Sa spunem ca platesti 56 euro pe o thema, dar tot ai nevoie de modificari pentru a functiona la nevoiele tale. Daca nu te pricepi, va trebui sa platesti pe cineva.
Asa ca aloca un buget de 100 euro, faci ceva custom cu tot ce ai nevoie si gata.
Poti apela la @Susp3kt @Naruto9 @Ovidiu Bokar
 
De unde ai gasit temele astea la asa preturi:D
Fara suparare, dar referitor la Joomla, nu cred ca stapanesti foarte bine. Acolo notunea de teme nu prea exista. Sunt templates, dar ma rog... Ti-am dat pe tava ceva premium. La joomla51.com gasesti template-uri foarte frumoase, total customizabile, la doar 19 euro + tva. Este site-ul meu preferat. Functionalitatea de booking in Joomla este data de componente specializate pe asa ceva. Unele free, altele pe bani. Intra in JED si vei gasi ceea ce se potriveste bugetului tau. Stima
 
Fara suparare, dar referitor la Joomla, nu cred ca stapanesti foarte bine. Acolo notunea de teme nu prea exista. Sunt templates, dar ma rog... Ti-am dat pe tava ceva premium. La joomla51.com gasesti template-uri foarte frumoase, total customizabile, la doar 19 euro + tva. Este site-ul meu preferat. Functionalitatea de booking in Joomla este data de componente specializate pe asa ceva. Unele free, altele pe bani. Intra in JED si vei gasi ceea ce se potriveste bugetului tau. Stima
Alo nu mie imi trebuie si crede-ma ca stapanesc foarte bine atat wordpress cat si joomla.Eu te-am intrebat ca sunt cam piperate preturile la linkul ce l-ai pus.
 
Alo nu mie imi trebuie si crede-ma ca stapanesc foarte bine atat wordpress cat si joomla.Eu te-am intrebat ca sunt cam piperate preturile la linkul ce l-ai pus.
Ok. Dar mai tine cont de un lucru. Bugetul alocat realizat site-ului pentru hotel. La un buget decent, preturile de la jomres nu sunt mari. Ofera template-uri standard la cum trebuie sa arate un hotel online, iar componenta de rezervare, varianta premium, rezolva cam orice problema de rezervare. Exista tempalte-uri si componente de rezervare online si mai ieftine / free. Totul depinde de buget si de cat de "profi" vrei sa iasa treaba
 
Loading...
Back
Sus