O lumea nebuna pe facebook

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pe noul cont facebook (ala vechi a fost suspendat) din motive care nu le inteleg, majoritatea cred ca sunt FATA. Problema nu este aici ci la mesajele care le primesc.
Nu este zi fara sa primesc un mesaj cu o scula sau cum se masturbeaza, etc.
Trebuie sa fii tampit cand trimiti astfel de clipuri, cand nici macar buna ziua nu ai spus. Oare o fata ar accepta sa continuie discutia dupa ce a primir un astfel de video sau imagine?

Merge cumva metoda asta de agatat pe facebook si eu nu stiu? Ca maine ma apuc si eu de ea. :D

Pentru o perioada am avut chat-ul inchis, dar a trebuit sa-l deschid pentru a discuta cu niste amici.

Cei care aveti conturi de fete la fel patiti?
 
O sa ramai uimit daca contunui discutia cu ei..... ramai oripilat cand o sa auzi faze de genul "dar ce zici, vrei sa fiu sclavul tau?" sau "dar zi sinceri, vrei sa te pis*i pe pieptul meu?"..

Ce iti spun eu acum sunt chestii reale..:))
 
Sute , chiar zeci de mesaje :) de poze cu "scule " nu mai vorbesc.
Ceea ce m-a uimit este ca și de la străini primesc asemenea poze :)))) deci nu numai romanul nostru este o specie pe cale de dispariție :)))
 
Cum ar trebui sa procedez sa imi fac si eu un cont de fata,am facut ieri unul da nu a tinut mai mult de 24 de ore,o fi ca am dat accept l-a mai multe persoane deodata?
 
Cum ar trebui sa procedez sa imi fac si eu un cont de fata,am facut ieri unul da nu a tinut mai mult de 24 de ore,o fi ca am dat accept l-a mai multe persoane deodata?
Și mie mi-au dezactivat unul. Am mai avut unul mai demult care m-a pus sa bag nr de tel, și asta din cauza ca am acceptat câteva sute intr-o zi, și mai aveam o mie în coada. Da la asta de acum nu am acceptat decât 3 și m-am înscris în 2 grupuri. Din care un grup al meu. Am pus un link în grupul meu. Deși avea rol de admin, posibil ca asta sa fie motivul. Share la link extern la început. Sau ma mai gândesc ca un alt test ar putea fi sa primești o cerere de prietenie de la ei. Și dacă accepți se dezactivează. Poate.
Și eu am rămas cu o greata după acest cont. E plina lumea de bolnavi perverși. Bine ca sunt sigur ca și în cazul tău Alex, e și din cauza grupurilor în care te-ai înscris. Nu te poți înscrie în grupuri 'fete care inghit' și sa ai pretenția sa primești mesaje 'mergi duminica la biserică'
 
Lumea pe facebook a innebunit.. si nu doar baieti, si fete. E o modo pe facebook sa fii dezbracata, mai nou, facebook nici nu-ti mai blocheaza pozele nud. De multe ori ma gandesc sa-mi inchid facebook-ul si sa mi vad de viata mea.. chiar nu stiu ce ma opreste
 
Lumea pe facebook a innebunit.. si nu doar baieti, si fete. E o modo pe facebook sa fii dezbracata, mai nou, facebook nici nu-ti mai blocheaza pozele nud. De multe ori ma gandesc sa-mi inchid facebook-ul si sa mi vad de viata mea.. chiar nu stiu ce ma opreste

Iti place ce vezi pe facebook de aiai nu iti inchizi contul. Asta te opreste :) :) :) .

Ps: Sa nu te superi ca e sub forma de gluma.
 
Bine ca sunt sigur ca și în cazul tău Alex, e și din cauza grupurilor în care te-ai înscris.
Da si nu. La inceput nu am fost inscris nicaieri si tot primeam astfel de mesaje.
Ai ma Alex doar din atat , daca as fi facut print de-a lungul anilor la mesaje , nu mai intrai pe facebook
Faza este ca stiu. Am intrat de cateva ori pe contul tau de facebook si am ramas masca. Cred ca am scris si un articol dupa asta. :D
 
Norocul meu este ca nu mai am aplicatii cu Facebook si messenger. Nu am mai intrat pe Facebook desi ma bate un gand sa imi sterg contu.
 
Loading...
Back
Sus