Stiri Nu sunt rea, doar dau din gura

RoforumBot

Active Member
Membru personal
Registered
Full Member
A starnit un val de antipatii de cand a revenit in televiziune dar, cu toate astea, Mihaela Radulescu crede despre ea ca este intruchiparea perfectiunii. In plus, desi s-a aratat extrem de dura cu concurentii "talentati", sustine ca doar "da din gura".​
Cand multi credeau ca, la 45 de ani, Mihaela Raduleascu a fost pensionata de televiziuni, diva de Monaco a revenit pe sticla in calitate de cel mai injurat jurat al concursului de talente. Unii spun ca nu-si mai vede lungul nasului… de cand l-a operat, altii ca e mai mult decat penibila, iar restul ca ar fi… iubibila.
61437739.jpg

Pentru ca si-a castigat dreptul la libera exprimare, luptand chiar printre gloante la revolutie, Raduleasca si-a scos armele pe masa de la Romanii au talent, ciuruind o parte dintre concurenti cu gloante veninoase. "Nici eu nu sunt un om rau, dar mai sar la carotida cuiva daca e cazul, macar dau din gura, fara sa fac real ceva rau" declara recent Raduleasca. Asadar, in opinia Mihaelei nu-i chiar rau sa muste cand are de unde. Si-a infipt coltii in surplusul de kilograme al unei foste gimnaste acuzand-o in fata intregii natiuni intr-un mod grosolan.
61645830.jpg

Mihaela Radulescu a fost dura dupa prestatia gimnastelor din Bistrita
Cuvintele Mihaelei au fost taxate dur de ziariste sau de cele pe care adesea le acuza ca odata cu inaintarea in varsta, pierd lupta cu surplusul de kilograme. Exceptie facand, insa, chiar Oana Roman care sare in apararea Mihaelei. "Ma fac grasa, tanc, purcica, obeza, ma jignesc in cele mai degradante si urate moduri si nimeni nu se scandalizeaza, nimeni nu ii infiereaza, nimeni nu discuta si nu pare a fi deranjat! Sunt prezentata ca o anomalie, ca un monstru, desi sunt om si de curand mama! Mie mi se pare ca asta suna a ipocrizie! Mihaela e spus ceva, nu foarte dur pana la urma, si e pusa la zid" a scris Oana Roman pe pagina ei de Facebook.
61647926.jpg

Altfel, uitandu-se in oglinda, Mihaela spune despre ea ca n-are defecte. "Perfectiune? EU!" a raspuns Mihaela in cadrul unui interviu, la Europa Fm.
A sarutat un pusti pe buze
Mihaela a mai poftit si la buzele unui tanar de doar 22 de ani din care s-a si infruptat cu multa senzualitate. Fapt ce contrazice spusele Mihaelei referitoare la modul de a cuceri un barbat.

61648361.jpg

"Iarasi spun, dincolo de aparentele care ma urmaresc toata viata, nu sunt asa de capabila sa sar nici pe barbat, nici sa iau initiativa" a mai spus Raduleasca. Pentru ca a rezistat zeci de ani la tavaleala mediatica, Raduleasca inca n-o incercase si pe cea in faina. Alt gest taxat de cei alergici la gluten cand Mihaela i-a lins dansatoarei degetele si si-a tavalit bustul prin faina, asemeni chiftelelor inainte de a fi prajite.
61648362.jpg

"Si mi-am dat seama, chiftelele au fost tragedia vietii mele"
a mai spus Raduleasca. Toate aceste gesturi au atras critici dure dar si plangeri din partea telespectatorilor care vor sanctionarea faptelor Mihaelei. Diva, insa, pare sa nu admita in cariera ei decat succesul, indiferent de consecinte. "Povestea asta cu succesul, pentru mine are foarte mare legatura cu greselile pe care le faci dar din care inveti, si Slava Domnului, eu am invatat atat de multe pentru ca am facut atat de multe greseli, si abia astept sa mai fac altele ca uite ce multe invat" a mai declarat Mihaela Radulescu la Europa Fm.
M.N.

Continue reading...
 
Loading...
Back
Sus