netu.tv

Cineva care a vb cu Netu saptamana asta?
Am dat refund la 70$ si nu imi mai raspund
 
Mi-e mi-ai trimis in paypal. Da au fost blocati de paypal. AM vb cu el, am zis ca ii dau refund si ca ne auzim dupa asta sa mi-i trimita in bitcoin. Si nu imi mai raspunde de Luni.. O fi in concediu.. Ca nu a mai avut activitate pe skype de Luni
PS: am un feeling ca se duce si asta
 
Eu am setat contul de webmoney si mereu primesc plata la 2 zile de cand retrag.
Adminul de la rapidvideo , nu stiu cati ati observat dar a inchis raptu.com si a renuntat la platile prin paypal sau payoneer , acum plateste doar bitcoin si ethereum.
 
Eu am setat contul de webmoney si mereu primesc plata la 2 zile de cand retrag.
Adminul de la rapidvideo , nu stiu cati ati observat dar a inchis raptu.com si a renuntat la platile prin paypal sau payoneer , acum plateste doar bitcoin si ethereum.
De aia mai nimeni nu foloseste raptu, erau dubiosi si la inceput, acum au crescut in "dubios"itate :)
 
De aia mai nimeni nu foloseste raptu, erau dubiosi si la inceput, acum au crescut in "dubios"itate :)
Problema nu erau platile cat erau cei care abuzau de site , in felul in care il foloseau ca backup mai mult si erau conturi cu sute de tb.Inca o data vina lui , pentru ca a vrut sa faca de la inceput un serviciu cu spatiu nelimitat si calitate foarte buna , pana si-a dat seama ca majoritatea nu vor decat bani.Daca facea de la bun spatiu limitat pentru cei cu conturi care nu fac anumite view-uri pe zi si nelimitat pentru cei care fac anumite view-uri pe zi , asa cum este vidoza , poate nu mai ajungea in situatia asta.
 
Pai in teorie s-ar fi numit un serviciu foarte bun daca e nelimitat ... daca are si AFK videos policy gen sa nu ti le stearga atunci e si mai ok. Chestia e ca vb de netu aici. S-a facut plata saptamana trecuta.
 
Si eu am patit la fel cu refund din paypal si vad ca nu mai raspund deloc asa ca de data asta am renuntat la ei pur si simplu sunt satula sa dau mesaje sa primesc bani din cont
 
A primit cineva bani in ultimul timp de la netu sau vi sa raspuns la emailurile trimise ?
Vad ca la mine in cele din urma a bagat banii in cont dupa jde mesaje trimise , am dat din nou retragere sa vedem ce se intampla ?
 
Peter ne spui si ce metoda de plata ai avut ?

Eu o sa fac retragerea maine , chiar daca am si paypal pus acolo , de fiecare data primesc pe webmoney.
Doar ca , comisionul de la exchange este destul de mare.Probabil cea mai buna alternativa in afara de webmoney sau paypal , ramane bitcoin si se poate schimba la localbitcoins si nu sunt asa mari pierderi.
 
Eu primesc in paypal mereu. Intradevar astept cam 5-10 zile acum, fara nici un mesaj trimis, dar mereu primesc banii fara probleme.
M-am obisnuit. Trebuie probabil sa aveti rabdare.
 
Eu primesc in paypal mereu. Intradevar astept cam 5-10 zile acum, fara nici un mesaj trimis, dar mereu primesc banii fara probleme.
M-am obisnuit. Trebuie probabil sa aveti rabdare.
Si eu ii primeam la fel. Dar cateodata PP intra la banuieli. Mi-a trimis plata ca platind prentu bunuri. Si imediat am primit mail de la PP DO not ship items, pana nu se rezolva cazul. Si imi cerea dovada ca am trimis, sau sa dau refund daca nu am trimis.
 
A inceput sa foloseasca si la voi , Netu.tv coin-hive , de cate zile am reclamatii de la cei care acceseaza site-ul ca le functioneaza greu pc-ul sau pe smart tv Samsung isi da refresh incontinuu ?
 
Asta din cauza ca incep sa foloseasca fara acordul la user Browser crypto mining, care iti rupe device=ul in doua.
Unele anunta daca ai vazut sa iti dai acordul, altele nu.
 
Loading...
Back
Sus