Nataly Zakharova: cum arata din fata iubita fotografului Murad Osmann

Bucatarella

Member
Registered
Pentru cine nu stie despre ce este vorba poata suna ciudat titlul dar stiu sigur ca cei care au auzit de nebunia "Follow Me" sau "Girlfriend around the world" isi freaca palmele nerabdatori.
Mai pe scurt, o tipa mereu sexy, cu un spate apetisant care pare sa-l traga peste tot pe al ei iubit, fotograful Murad Osmann.
Cele mai frumoase locatii, cele mai frumoase tinute, mereu fotografiata din spate. Dupa ce vezi vreo 20 de astfel de imagini incepi sa te intrebi "cum naiba o arata din fata tipa asta?".
Gurile rele ziceau ca probabil e prea urata sa fie fotografiata din fata. Ntz, ntz, ntz! Railor!
Curioasa din fire, zic hai sa vedem care-i faza cu fata asta.
E mai draguta decat ma asteptam (nu ca as fi dat crezare celor care ziceau ca-i urata, dar te face).
Cei doi rusi au devenit cunoscuti datorita seriei "Follow me" si au facut o treaba destul de buna, zic eu. Nataly este mereu in forma, locatiile sunt spectaculoase si contul de Instagram al lui Osmann a devenit viral in 2013. Lesne de inteles de ce.
Nu are sens sa discutam aici cat de implicat este si Photoshopul in toata povestea asta, important este ca omul are talent, o iubita hot si imaginile sunt wow.
Nu degeaba este model, Nataly are niste ochi mari albastri si continua sa ne incante cu tinute fabuloase de fiecare data.
nataly.jpg

follow-me-to-project-instagram-murad-osmann-4.jpg

muradosmann-time-square.jpg

1150879_595_595.jpg

girlfirend.jpg
 
Acum ceva vreme a fost nebunie mare. Toate ziarele, TV din lume au facut cel putin 1 reportaj/articol pe aceasta tema.
Personal nu m-am intrebat cum arata din fata, dar vad ca e frumoasa foc. Imi plac ochii si forma buzelor. [HASHTAG]#wtf[/HASHTAG]
 
proiectul acesta a inspirat tot mai multe persoane sa faca fotografii in acelasi fel. stiu ca la fel de populare erau si reproducerile pozelor din copilarie. cred ca toata lumea le-a vazut si pe acelea.
 
Loading...
Back
Sus